Spolehlivé sítě proti hmyzu Minirol

Spolehlivé sítě proti hmyzu Minirol

Na odolnost sítí proti hmyzu Minirol se můžete spolehnout Nemyslíme tím pouze životnost produktu, kterou pozitivně ovlivňují kvalitní materiály a vlastní výroba ve Velké Bíteši. Sítě Minirol při každodenním použití odolávají vnějším vlivům, což přispívá k jejich ochraně i komfortu obyvatel uvnitř domu. V nabídce značky najdete okenní i dveřní sítě několika typů od pevných, přes posuvné až po rolovací. Více v článku - Spolehlivé sítě proti hmyzu Minirol. Kvalita ukrytá v síťovině Na uvedené typy sítí se materiál vyrábí ze skelného vlákna, které je potažené PVC vrstvou. Pro plisované sítě proti hmyzu se vyrábí speciální síťovina složená z PVC vláken a kevlaru. Vedle těchto variant si pro svá okna a dveře můžete zvolit také odolnější typy síťovin. V dnešní době tak už sítě mohou zabránit vnikání pylů do místnosti, pronikání UV záření anebo vydržet škrábání od zvířecích drápků. Síťoviny jsou dostupné v barevném provedení černé a šedé. Výroba sítí na míru V případě, že uvažujete o pořízení sítě proti hmyzu na zakázku, podívejte se na produkty značky stínicí techniky Minirol. Výrobce nabízí řešení pro otvory větších rozměrů a atypických tvarů. Aby síť ladila k oknu, dveřím a zbytku fasády, je možné jednotlivé komponenty lakovat do libovolných odstínů vzorníku RAL. Rolovací sítě proti hmyzu do oken mohou být také součástí předokenní rolety. Síť je přitom na ovládání stínění nezávislá. Péče prodlužující životnost Síťky proti hmyzu Minirol se vyrábí z extrudovaných nebo válcovaných profilů, které spojují nerezové nebo neviditelné rohové spojky. Lišty rolovacích sítí jsou navíc vybaveny těsnícími kartáčky, které zabraňují vniknutí i toho nejmenšího hmyzu. Pro zajištění výhledu skrz sítě po dlouhou dobu je vhodné čas od času provést základní údržbu, která spočívá v setření prachu mokrým hadříkem. Více informací, návrh řešení na míru nebo cenovou kalkulaci získáte zdarma na webu Minirol.

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.11 ( 38 Hlasovali)
0

Na odolnost sítí proti hmyzu Minirol se můžete spolehnout

Nemyslíme tím pouze životnost produktu, kterou pozitivně ovlivňují kvalitní materiály a vlastní výroba ve Velké Bíteši. Sítě Minirol při každodenním použití odolávají vnějším vlivům, což přispívá k jejich ochraně i komfortu obyvatel uvnitř domu. V nabídce značky najdete okenní i dveřní sítě několika typů od pevných, přes posuvné až po rolovací. Více v článku – Spolehlivé sítě proti hmyzu Minirol.

Kvalita ukrytá v síťovině

Na uvedené typy sítí se materiál vyrábí ze skelného vlákna, které je potažené PVC vrstvou. Pro plisované sítě proti hmyzu se vyrábí speciální síťovina složená z PVC vláken a kevlaru. Vedle těchto variant si pro svá okna a dveře můžete zvolit také odolnější typy síťovin. V dnešní době tak už sítě mohou zabránit vnikání pylů do místnosti, pronikání UV záření anebo vydržet škrábání od zvířecích drápků. Síťoviny jsou dostupné v barevném provedení černé a šedé.

Výroba sítí na míru

V případě, že uvažujete o pořízení sítě proti hmyzu na zakázku, podívejte se na produkty značky stínicí techniky Minirol. Výrobce nabízí řešení pro otvory větších rozměrů a atypických tvarů. Aby síť ladila k oknu, dveřím a zbytku fasády, je možné jednotlivé komponenty lakovat do libovolných odstínů vzorníku RAL. Rolovací sítě proti hmyzu do oken mohou být také součástí předokenní rolety. Síť je přitom na ovládání stínění nezávislá.

Péče prodlužující životnost

Síťky proti hmyzu Minirol se vyrábí z extrudovaných nebo válcovaných profilů, které spojují nerezové nebo neviditelné rohové spojky. Lišty rolovacích sítí jsou navíc vybaveny těsnícími kartáčky, které zabraňují vniknutí i toho nejmenšího hmyzu. Pro zajištění výhledu skrz sítě po dlouhou dobu je vhodné čas od času provést základní údržbu, která spočívá v setření prachu mokrým hadříkem.

Více informací, návrh řešení na míru nebo cenovou kalkulaci získáte zdarma na webu Minirol.

Také čtěte

Sdílejte: