Koupelnový žebřík jako proud horské řeky – Zehnder Tetris

375
Designový radiátor Zehnder Tetris Olive Green

Tvar meandrů a energie proudění horských řek… i tak může vypadat inspirace pro návrh nového koupelnového radiátoru! Více o dnešní novince na trhu, v článku „Koupelnový žebřík jako proud horské řeky – Zehnder Tetris“.

Designový radiátor Zehnder Tetris + elektrická topná tyč IHC

Koupelnový radiátor Zehnder Tetris

„Design nového radiátoru Zehnder Tetris, který je dílem designérského studia King & Miranda, zaujme nejen asymetrií středových příček připomínajících koryta řeky, ale také zcela unikátním konstrukčním řešením,“ uvádí Ing. Miroslav Váša, produktový manažer pro oblast designových radiátorů Zehnder, a vysvětluje: „Právě inspirace dynamikou a energií proudu horských řek totiž přivedla designéry na myšlenku oboustranného protisměrného proudění uvnitř každé trubky radiátoru. Toto řešení přispívá k mimořádnému výkonu při topení i hloubkovém sušení ručníků, a to od 400 W do 1 kW, což jsou pro designové radiátory netypicky vysoké hodnoty.“

Designový radiátor Zehnder Tetris + elektrická topná tyč EL IHE, Pastel Blue

Atraktivní design doprovázený vysokým výkonem je navíc i účelově praktický – důmyslné rozmístění vnitřních příček totiž umožňuje snadné zavěšení ručníků z kterékoli strany.

Designový radiátor Zehnder Tetris HY, Golden Sand

Radiátor Zehnder Tetris nabízí širokou variabilitu pro kreativní plánování: díky různým variantám připojení a nepřeberné paletě odstínů, včetně barevně sladěných armatur a elektrických topných tyčí, se dokáže dokonale přizpůsobit každému prostoru.

Více na webu Zehnder.