Vítězka Miss získá bydlení v prémiovém projektu Jinonický dvůr

94
Jinonický zámeček, byt pro MISS, obývací pokoj (Creditas Real Estate)

Na Jinonickém zámečku se zabydlí nová Miss

Vítězka 15. ročníku soutěže Miss Czech Republic získá od společnosti CREDITAS Real Estate bydlení na celý rok v prémiovém projektu Jinonický dvůr. K dispozici bude mít kompletně a nadstandardně zařízený mezonetový byt 2+kk se dvěma koupelnami. Výhodou je kromě naprostého soukromí uzavřeného areálu také jedinečná atmosféra místa, výborná dopravní dostupnost, relaxační zóny a velké množství zeleně. Více v článku a fotogalerii na téma „Vítězka Miss získá bydlení v prémiovém projektu Jinonický dvůr“.

Jinonický zámeček, celkový pohled (Creditas Real Estate)

Proměna Jinonického zámečku v moderní rezidenční komplex

Areál Jinonického zámečku na Praze 5 prošel po dlouhých desetiletích chátrání nákladnou rekonstrukcí a dnes je z něj moderní rezidenční komplex s 51 prostornými a vzdušnými byty s moderním designem a výjimečnou atmosférou zámeckého bydlení.

Jinonický zámeček, čelní pohled (Creditas Real Estate)

Tu evokují původní a zachované stavební prvky jako jsou klenuté stropy, historické krovy nebo původní kašna. Celý areál je soukromý, na dvoře lze využít relaxační zóny s posezením, pod vnitřním dvorem se nachází podzemní garáže. Součástí pronájmu kompletně a nadstandardně vybaveného bytu je samozřejmě také parkovací stání pod areálem zámku.

Luxusní bydlení v prémiovém projektu

Jinonický zámeček, byt pro MISS, kuchyně (Creditas Real Estate) Jinonický zámeček, byt pro MISS, ložnice (Creditas Real Estate) Jinonický zámeček, byt pro MISS, koupelna (Creditas Real Estate)

Vítězka Miss Czech Republic 2024, která vzejde z deseti finalistek, získá rok bydlení zdarma v prémiovém projektu, který oceňuje široká i odborná veřejnost. Projekt získal první místo v soutěži CIJ Awards Czech Republic v kategorii Malých rezidenčních projektů, zlato v soutěži Estate Awards v kategorii Rekonstrukce roku, třetí místo v soutěži Best of Realty v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu a prestižní Ocenění architektů v soutěži Realitní projekt roku.

Jinonický zámeček je velmi specifický projekt. Díky své dlouhé historii a pečlivé rekonstrukci vyčnívá z typické rezidenční výstavby a představuje výjimečné bydlení pro náročné klienty. Vítězka Miss Czech Republic 2024 tak získá nejen titul královny krásy, ale také jedinečnou šanci bydlet celý rok v projektu s jedinečnou historií a atmosférou a věříme, že se na zámečku bude cítit jako princezna,“ říká ředitel CREDITAS Real Estate Jiří Vajner.