V Brně začal 29. února Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX 2024

67
MOBITEX 1 (pozvánka 2024), foto BVV/MOBITEX

V Brně začal 29. února Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení pro rok 2024. Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, bezplatných poradenských center, zajímavých přednášek a ukázek také Mistrovství ČR v oboru truhlář a exponátová soutěžní přehlídka GRAND PRIX MOBITEX.

Veletrh nabízí prostor pro setkání architektů, designérů a studentů těchto oborů.

Pořizujete nové bydlení, plánujete rekonstrukci domu či bytu, nebo jen chcete oživit interiér zajímavým prvkem? Veletrh MOBITEX 2024 je pro vás tím správným místem, kde najdete nejen inspiraci, ale i odborníky, kteří vašim úvahám pomohou dát správný tvar. V expozicích si prohlédnete nábytek do všech typů místností a seznámíte se s novými trendy ve vybavení domácnost.

MOBITEX 2 (pozvánka 2024), foto BVV/MOBITEX

Zároveň můžete využít bezplatné poradenství, které poskytuje pět renomovaných interiérových designérek, stejně jako zástupci Klastru českých nábytkářů a Cechu čalouníků, dekoratérů a truhlářů.

MOBITEX 3 (pozvánka 2024), foto BVV/MOBITEX

Veletrh se koná ve dnech 29.2. – 3.3.2024 v Brněském výstavišti (BVV).

O tomto i dalších veletrzích pro rok 2024 konaných v České republice, v oboru bydlení, stavba, rekonstrukce, nábytek, terasa, zahrada píšeme zde .