Jak se (také) bydlí v Kalifornii – díl 2 – Sylvester Stallone

1115
Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 01 (Dirt.com)

Dnes zavítáme podruhé do Kalifornie. Na okraji Los Angles je několik čtvrtí pro ty, kdo vyhledávají větší klid, luxus a větší pozemky. Také zde najdeme sídla nebo některá ze sídel známých osobností. Vypravíme se na rychlou obhlídku právě uvolňovaného sídla akčního hrdiny Sylvestra Stalloneho. Dům přitom pořídil teprve na jaře roku 2022, ale rozhodl se „přesídlit“ a soustředit na Floridu, kde má další nemovitost. Více v článku „Jak se (také) bydlí v Kalifornii – díl 2 – Sylvester Stallone“.

Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 03 - Vjezdová cesta (Dirt.com)Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 02 (Dirt.com)

Tento dům a ranč koupili filmový „Rambo“ či „Rocky“ a jeho manželka Jennifer Flavin, za více než 18 milionů dolarů (přibližně 405 mil Kč). Nyní – jak informoval bulvární web Dirt.com – jej nabízejí za 22,5 milionů (asi 506 mil Kč). Není známo, zda a o kolik nemovitost zvelebili, pravděpodobně ne příliš, ale známé jméno a situace na trhu dělá svoje. Každopádně pár v Kalifornii tráví méně a méně času, což je oficiálním důvodem prodeje.

Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 05 - Schodiště (Dirt.com) Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 07 - Kuchyně (Dirt.com) Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 06 - Kryté posezení (Dirt.com)Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 10 - Koupelna (Dirt.com) Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 09 - Ložnice (Dirt.com) Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 11 - Šatna (Dirt.com)

A jak máte řešenu šatnu Vy?

Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 13 - Stáje (Dirt.com) Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 15 - Výhled od stájí (Dirt.com)

Kromě návštěvy stájí, v jejichž salónní části by se dalo od jara do podzima komfortně bydlet, ještě nakoukneme tam, kde si mohl „Sly“ narozený 6.7.1946, udržovat stále dobrou kondičku. Posilovna je bohatě osazená zrcadly. Další vyžití nabízí rozlehlá zahrada s bazénem.

Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 08 - Posilovna (Dirt.com)Dům na prodej - Sylvester Stallone - foto 04 - Celkový pohled s bazénem (Dirt.com)

Předchozí dům v Beverly Hills

Další významnou nemovitost v Beverly Hills přitom akční hrdina prodával asi před rokem – psali jsme o tom zde. Musel se tak rozloučit se skvělými výhledy, 12 koupelnami, posilovnou i zajímavými sousedy. Dům od něj koupila za 58 milionů zpěvačka Adele. Pravdou ovšem je, že tehdy byl v nabídce i za 110 milionů. Pak je tedy otázkou, za kolik se v reálu prodá dům se stájemi v Hidden Hills nyní. Plocha domu, počty místností i koupelen jsou u aktuálně nabízeného přibližně poloviční.

Kam dál?

Když už jsme na té cestě po haciendách Stallonových a zajímá Vás, kde hodlá rodina bydlet dál, zavítejte na Floridu do Palm Beach.

Použité fotografie: Dirt.com