Domů Bydlení Top bydlení – Los Angeles – Sylvester Stallone

Top bydlení – Los Angeles – Sylvester Stallone

914
Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 00

Zaznamenali jsme zajímavou nemovitost na prodej ve slunném losangelském Beverly Hills. Ke komu zavítáme tentokrát? Nápovědou budiž, že menší kino si v ní zařídila hvězda první velikosti, která se na hollywoodských plátnech objevuje už po několik desítek let – Sylvester Stallone.

Nahlédneme do rozlehlé nemovitosti na kopcích North Beverly Park prostřednictvím fotografií top realitních agentů z Hilton & Hyland. Pojďme na prohlídku.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 01Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 02

Zavítáme do obývacího pokoje a pracovny s knihovnou …

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 03 Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 04

Jak by asi vypadalo takové kino v menším rozměru, ovšem v podání filmové superstar?

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 07

Neměli bychom zapomenout zjistit, jak vypadá kuchyně se dvěma ostrůvky a jídelna s parádním výhledem.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 05Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 016

Středomořský styl, 12 koupelen i ručně malované zdi

Dům v středomořském stylu, který na 1,4 hektarovém pozemku „postavil“ Sly v pozdních devadesátých letech, je na prodej i proto, že „John Rambo“ se svou ženou Jennifer Flavin vyměnil západní pobřeží USA za východní.

Kupec získá dům o ploše 1950 m2 s 8 pokoji, 12 koupelnami, prostornou knihovnou/pracovnou, kuřáckým salonem, posilovnou nebo sochou Rockyho Balboy v životní velikosti.

Nejlepší výhledy? Prostě odkudkoliv

Jak je zvykem – hollywoodské kopce skýtají z mnoha míst exkluzivní výhledy na okolí Los Angeles – a přímo zde jedny z nejlepších – ve dne i v noci. Ať už z kteréhokoliv pokoje, garáže, zahrady, lehátka nebo tzv. nekonečného bazénu se spa.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 10Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 11

Odkaz na konkrétní sídlo na prodej je zde. Nabídková cena je 110 milionů dolarů (přibližně 2,4 miliardy korun) a to je dost i na danou lokalitu a obvyklé poměry. Uvidíme zda kupce osloví mj. klimatizovaná garáž pro 8 aut, nebo snad to, že Sylvester vybavil obývací pokoj i několika svými podobiznami.

Na návštěvě v top rezidencích nebo sídlech celebrit na prodej, nejsme poprvé. Dokonce, stejná kancelář měla na starosti také prodej sídla Elona Muska.

Tradiční oblast sídel boháčů a celebrit

Zájemci se mohou spřátelit také s nedalekými sousedy – údajně jsou mezi nimi herec Denzel Washington, Mark Wahlberg, nebo další celebrity jako Justin a Hailey Bieber či Magic Johnson. Tato čtvrť přilákala mnoho miliardářů, obchodních magnátů, snad i proto je toto sídlo v současnosti jedna z nejdražších nemovitostí v exkluzivní čtvrti Beverly Park.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 12

Trend, který v době pandemie vnímáme po celém světě

Pokud se dům za pohádkovou cenu prodá, o to klidněji si bude filmový hrdina se svou rodinou užívat nové floridské sídlo v Palm Beach, které pořídil v roce 2020 za 35,4 milionu dolarů. Představiteli Rockyho je 74 let.

Od počátku pandemie Covid-19 mnoho zámožných obyvatel, od Los Angeles po New York City, přehodnotilo místo kde žije, s cílem získat větší prostor a klid. Stallonův krok jen dokazuje, že tento trend bude nejspíše přetrvávat.

Fotografie: Hilton & Hyland