Top bydlení – Los Angeles – Sylvester Stallone

688
Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 00

Zaznamenali jsme zajímavou nemovitost na prodej ve slunném losangelském Beverly Hills. Ke komu zavítáme tentokrát? Nápovědou budiž, že menší kino si v ní zařídila hvězda první velikosti, která se na hollywoodských plátnech objevuje už po několik desítek let – Sylvester Stallone.

Nahlédneme do rozlehlé nemovitosti na kopcích North Beverly Park prostřednictvím fotografií top realitních agentů z Hilton & Hyland. Pojďme na prohlídku.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 01Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 02

Zavítáme do obývacího pokoje a pracovny s knihovnou …

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 03 Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 04

Jak by asi vypadalo takové kino v menším rozměru, ovšem v podání filmové superstar?

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 07

Neměli bychom zapomenout zjistit, jak vypadá kuchyně se dvěma ostrůvky a jídelna s parádním výhledem.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 05Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 016

Středomořský styl, 12 koupelen i ručně malované zdi

Dům v středomořském stylu, který na 1,4 hektarovém pozemku “postavil” Sly v pozdních devadesátých letech, je na prodej i proto, že “John Rambo” se svou ženou Jennifer Flavin vyměnil západní pobřeží USA za východní.

Kupec získá dům o ploše 1950 m2 s 8 pokoji, 12 koupelnami, prostornou knihovnou/pracovnou, kuřáckým salonem, posilovnou nebo sochou Rockyho Balboy v životní velikosti.

Nejlepší výhledy? Prostě odkudkoliv

Jak je zvykem – hollywoodské kopce skýtají z mnoha míst exkluzivní výhledy na okolí Los Angeles – a přímo zde jedny z nejlepších – ve dne i v noci. Ať už z kteréhokoliv pokoje, garáže, zahrady, lehátka nebo tzv. nekonečného bazénu se spa.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 10Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 11

Odkaz na konkrétní sídlo na prodej je zde. Nabídková cena je 110 milionů dolarů (přibližně 2,4 miliardy korun) a to je dost i na danou lokalitu a obvyklé poměry. Uvidíme zda kupce osloví mj. klimatizovaná garáž pro 8 aut, nebo snad to, že Sylvester vybavil obývací pokoj i několika svými podobiznami.

Na návštěvě v top rezidencích nebo sídlech celebrit na prodej, nejsme poprvé. Dokonce, stejná kancelář měla na starosti také prodej sídla Elona Muska.

Také čtěte  Podle čeho vybírat krb či kamna? Zaměřte se na to nejlepší

Tradiční oblast sídel boháčů a celebrit

Zájemci se mohou spřátelit také s nedalekými sousedy – údajně jsou mezi nimi herec Denzel Washington, Mark Wahlberg, nebo další celebrity jako Justin a Hailey Bieber či Magic Johnson. Tato čtvrť přilákala mnoho miliardářů, obchodních magnátů, snad i proto je toto sídlo v současnosti jedna z nejdražších nemovitostí v exkluzivní čtvrti Beverly Park.

Hilton&Hyland - sídlo Sylvestera Stalloneho v Los Angeles je na prodej 12

Trend, který v době pandemie vnímáme po celém světě

Pokud se dům za pohádkovou cenu prodá, o to klidněji si bude filmový hrdina se svou rodinou užívat nové floridské sídlo v Palm Beach, které pořídil v roce 2020 za 35,4 milionu dolarů. Představiteli Rockyho je 74 let.

Od počátku pandemie Covid-19 mnoho zámožných obyvatel, od Los Angeles po New York City, přehodnotilo místo kde žije, s cílem získat větší prostor a klid. Stallonův krok jen dokazuje, že tento trend bude nejspíše přetrvávat.

Fotografie: Hilton & Hyland