Top bydlení – Los Angeles – Elon Musk

1383

Nemusíte být technologický fanda, aby vám něco říkalo jméno Elon Musk. Pokud ne, pak jistě zaberou jména světových top firem, jako Tesla, Space X či PayPal. Představovat si jméno podnikatele a šéfa firem Elona Muska, může být přinejmenším pro technologické fandy zcela zbytečné, podívat se do jedné z jeho nemovitostí nikoliv. Dnes nahlédneme právě do jedné z jeho kalifornských nemovitostí, tato je aktuálně na prodej v Los Angeles. Více v článku a galerii „Top bydlení – Los Angeles – Elon Musk“.

Z ulice není do domu téměř vidět, naopak výhledy poskytuje nemovitost výtečné.

Nádherné výhledy z adresy 2232 Westridge Rd, Brentwood

Elegantní, stylový dům ve tvaru bumerangu najdete na trojúhelníkové parcele na adrese 2232 Westridge Rd v části Brentwood v Los Angeles, a je k mání za více jak 100 milionů korun (přes realitní kancelář Hilton & Hyland za skoro 4,5 milionu USD). Má rozlohu asi 280m2, 4 ložnice (pokoje), 4 koupelny a nádherný výhled na oceán, kaňon i na město. Výhledům napomáhají francouzská okna s posuvem – ta sahají, jak jinak, od země až po strop. Koneckonců mrazivé počasí ve slunné Kalifornii, s trvale příznivým podnebím, nečekejme.

Interiéry

Pojďme se prostřednictvím fotek podívat do obýváku, jídelny, kuchyně se spotřebiči Wolf a Sub-Zero, dvou ložnic i koupelny známého vizionáře a manažera.

Exteriér a relaxace

Bazén se slanou vodou propojený s vířivkou, kalifornské slunce, gril, upravená „zahrada“… to jsou další benefity a prvky pro zaslouženou relaxaci takto exponované osobnosti. Ale něco za něco … má takto vytížený člověk vůbec čas do sytosti odpočívat?

Fotografie: Hilton & Hyland