Posviťte si s venkovním úsporným osvětlením za každého počasí

571
Philips LED MCM Rosemarie Pedestal svítí na chodník v noci

Ať už je počasí pošmourné, nebo slunečné, s vhodným venkovním osvětlením si můžete užívat krásu své zahrady ve dne i v noci, a za každého ročního období. Se správnými svítidly navíc i ušetříte. Posviťte si s venkovním úsporným osvětlením za každého počasí.

Rozšíření obytné plochy, příjemná atmosféra i pocit bezpečí

Osvětlení zahrady a dalších venkovních prostor kolem domu pocitově rozšiřuje obytnou plochu a navozuje pocit bezpečí. Nabízí zároveň jedinečný pohled z domu a zajišťuje i příjemnou atmosféru během letního posezení. S vhodnými odolnými svítidly však můžete úsporně svítit bez ohledu na roční období.

Philips LED Mimosa Wall M27

Mezi klíčové faktory venkovních světel patří především odolnost vůči povětrnostním vlivům a životnost. „Naše venkovní svítidla Philips LED vynikají tím, že jsou navržena s ohledem na řešení potřeb snižovat spotřebu energie a otestována tak, aby fungovala i v těch nejrozmanitějších povětrnostních podmínkách,“ říká Michael Rombouts, Business Unit Leader LED Lamps and Luminaires ve společnosti Signify.

Philips LED Low Voltage Ground Philips LED MCM LV Arbour Pedestal 1x6W 40k Philips Rosemary Tyla Wall

LED novinky ve venkovním osvětlení od Philips

Nová venkovní svítidla Philips LED jsou schopna odolat extrémním teplotám v rozmezí od -20 do 40 °C, silnému dešti i vlhkosti až 85 %. Díky zabudované solární technologii UltraEfficient pomáhají také snižovat spotřebu energie a náklady na bydlení. Dokážou svítit až 50 000 hodin. Mezi osvětlovací novinky patří:

  • Vysoce úsporná LED nástěnná svítidla, podstavce a sloupky Philips LED UltraEfficient Arbour energetické třídy A, které poskytují teplé bílé světlo pro venkovní prostory po celý rok, a to bez ohledu na roční období. V porovnání s LED svítidly Philips Bustan spotřebují až o 50 % méně energie.
  • Nástěnná svítidla a podstavce Philips LED UltraEfficient Solar Tyla jsou napájeny solární energií, a nabízejí dvě úrovně jasu. Ty lze automaticky spustit pomocí zabudovaného senzoru, svítidla se mohou tedy aktivovat pouze detekcí pohybu a tím využít režim úspory. Při správném množství světla vydrží svítit až pětkrát déle než solární svítidlo se senzorem Dusk.
  • Nízkonapěťový systém Philips LED GardenLink Low Voltage se skládá z reflektorů, podstavců a příslušenství a snadno se instaluje, kamkoli je potřeba. Nabízí časovač se čtyřmi světelnými režimy Dusk-to-Dawn, který pomáhá šetřit energii po celý den. Všechny výrobky této řady odolávají extrémním teplotám a vysokému slunečnímu záření i silnému dešti.

Philips LED Low Voltage Utrech Pedestal Philips Arbour Pedestal 40k Outdoor LED Low Voltage

Dostupnost:

  • Philips LED UltraEfficient Arbour (3000 K, 3.8 W, 800 lm)
  • Philips LED UltraEfficient Solar Tyla (3000/4000 K, 0.2/1.2 W, 55/255 lm)
  • Philips LED GardenLink Low Voltage (2700 K, 6 W, 600 lm)

O společnosti Signify

Společnost Signify (Euronext: LIGHT) je světovým lídrem v oboru osvětlovací techniky pro profesionální zákazníky i koncové spotřebitele, včetně osvětlení pro internet věcí (IoT). Produkty značky Philips a systém propojeného osvětlení a datových služeb Interact vytvářejí přidanou obchodní hodnotu a pomáhají ke zlepšování života v domácnostech, kancelářích, průmyslových objektech i na veřejných prostranstvích. Společnost Signify, která v roce 2022 dosáhla tržeb ve výši 7,5 miliardy eur a zaměstnává přibližně 35 000 zaměstnanců ve více než 70 zemích světa, má za cíl rozvíjet mimořádný potenciál světla, který dokáže rozjasňovat životy lidí a zlepšovat svět. Signify klade mimořádný důraz na udržitelnost a v roce 2020 dosáhla uhlíkové neutrality ve všech svých provozech.