Preciosa Diamond Cloud vyzdvihuje třpyt a jas křišťálu

950
Preciosa Diamond Cloud - vizualizace v moderní vile

Preciosa Lighting představuje Diamond Cloud, esenci křišťálu v řadě Signature Designs

Preciosa Lighting uvádí Diamond Cloud, který svou elegancí a designem ztělesňuje současný luxus. Designéři vnesli do nejnovějšího konceptu z portfolia Preciosa Signature Designs specifický diamantový brus, díky němuž Diamond Cloud vnáší do prostoru třpyt a jas.

Preciosa Lighting - Diamond Cloud, foto 12, detail brusu

Inspirací konceptu Diamond Cloud je kosočtvercový diamantový brus. Ten se stal designovým principem, který byl navržen tak, aby zdůraznil opticko-estetické vlastnosti křišťálu. Díky minimalistickému zavěšení jednotlivých komponent, jejich geometricky pravidelném uspořádání a tradičnímu broušenému dekoru vynikají vlastnosti rozkladu a odrazu světla.

Charakteristika Diamond Cloud

Diamond Cloud je přizpůsobitelný designový koncept, který se skládá z trojúhelníkových tyčí, které designu dodávají geometricky čistý jemný vzhled. K dispozici jsou různé varianty komponentů se širokým výběrem povrchových úprav a brusů. Jejich správně zvolená kombinace dodává instalaci hloubku a výrazný dekorativní charakter. Díky své flexibilitě nabízí zákazníkům jedinečnou příležitost vytvořit svítidlo pro jakýkoliv interiér.

Preciosa Lighting - Diamond Cloud - použitelnost

Designéři si mohou vybrat předdefinovanou instalaci navrženou Preciosou, přizpůsobit si ji, nebo si navrhnout zcela unikátní svítidlo ve spolupráci s designovým týmem společnosti. Na výběr mají také 10 typů povrchových úprav komponentů a několika možností zavěšení. Pro vytvoření ideální atmosféry v prostoru je možné využít různé formy nasvícení i dynamické světelné scény.

Kam se hodí

Elegantní vzhled konceptu je vhodným současným doplňkem luxusních a klasických prostor. Zaujme i jako hlavní designový element v minimalistických interiérech. Kombinace moderní kompozice s rozmanitostí komponentů a jejich precizní uspořádaní dodává instalaci hloubku a výrazný dekorativní charakter.

Preciosa Lighting - Diamond Cloud - detail

„Diamond Cloud, stejně jako všechny koncepty z portfolia Preciosa Signature Designs, zdůrazňuje krásu, která pramení z kombinace kultivovaného křišťálu a světla. Svítidlo je moderním klenotem luxusních i klasických interiérů a skvěle působí i hlavní designový element v minimalistických interiérech,“ uvádí Michael Vasku, kreativní ředitel Preciosy Lighting. „Diamond Cloud se vyznačuje svou flexibilitou. Dokážeme jej přizpůsobit na přání každého klienta a usnadnit jim zrealizování jejich vizí a představ.“

Preciosa Signature Designs

Díky spojení umělecké řemeslné výroby svítidel se špičkovými technologickými možnostmi umíme vyrobit a dodat neopakovatelný emocionální zážitek. Tento jedinečný pocit je to, co nás žene kupředu, abychom vnesli do světelných instalací nejenom estetický zážitek, ale i symboliku světla. Proto jsme v Preciasa Lighting vytvořili Signature Designs, které se vyznačují nesčetnými možnostmi, a lze je zároveň přizpůsobit přání a vkusu zákazníka.

Signature Designs jsou autentickou a nadčasovou oslavou designu. Inspiruje nás zářivá kombinace křišťálu a světla. Důmyslné řemeslné zpracování a pokrokové technologie společnosti Preciosa jsou zřejmé z každého detailu svítidel. Díky své univerzálnosti se dokáží přizpůsobit jakémukoli prostoru i účelu využití, a to vše s nadčasovou kvalitou.

Co dělá Signature Designs tak zajímavými a variabilními? Jsou to neomezené možnosti designu, včetně  různých rozměrů, složení, barevných materiálů a povrchových úprav, různé konstrukční principy a metody osvětlení. Signature Designs jsou sofistikovaným řešením. Jde o přizpůsobitelné světelné instalace, které do daného interiéru přináší kreativní řešení na míru.