Pardubická jarní stavební výstava 2018

Pardubická jarní stavební výstava 2018

Letošní první východočeská stavební výstava se blíží - již 1. - 3. března 2018 přivítá výstavní centrum IDEON v Pardubicích návštěvníky na tradiční jarní stavební výstavě. Na co se můžeme v třiadvacátém ročníku na akci "Pardubická jarní stavební výstava 2018" těšit? Program 23. ročníku Letošní stavební výstava bude tradiční přehlídkou stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví. Na výstavišti proběhne velké losování anketních lístků o řadu cen: stavební materiály, slevové kupony, elektro nářadí, služby ve stavebnictví atd. Hlavní cenou je tepelné čerpadlo od firmy Stuchlík. Pro malé návštěvníky je připraven ve venkovní části výstaviště malý zoo koutek a pro velké návštěvníky ochutnávky z Pardubického pivovaru. Rekapitulace - kdy zajít a co uvidíme? Zajděte za inspirací pro byt, dům či zahradu, do pardubického Ideonu, 1. - 3.3. 2018. Ve čtvrtek a pátek bude otevřeno 10 - 18 hodin, v sobotu pak 10 - 17 hodin. Výstava je tradiční přehlídkou stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví a patří svým rozsahem a odborným zaměřením k největším tohoto druhu na území regionu Východní Čechy. Zaměřena je mimo jiné, nejen na podporu investic do energetických úspor při rekonstrukcích domů a novostaveb, zateplování rodinných a bytových domů, na kotlíkové dotace atd. ale i na podporu zaměřenou na projekty proti suchu, plýtvání s pitnou vodou, využívání dešťové vody. Očekáváme, že výstava pomůže návštěvníkům výstav získat informace o možnostech míry dotací, vč. pomoci při vlastní realizaci. Další informace a link přímo na stránky výstavy najdete ZDE .

Ohodnoťte článek

User Rating: 3.59 ( 9 Hlasovali)
0

Letošní první východočeská stavební výstava se blíží – již 1. – 3. března 2018 přivítá výstavní centrum IDEON v Pardubicích návštěvníky na tradiční jarní stavební výstavě. Na co se můžeme v třiadvacátém ročníku na akci “Pardubická jarní stavební výstava 2018” těšit?

Program 23. ročníku

Letošní stavební výstava bude tradiční přehlídkou stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví. Na výstavišti proběhne velké losování anketních lístků o řadu cen: stavební materiály, slevové kupony, elektro nářadí, služby ve stavebnictví atd. Hlavní cenou je tepelné čerpadlo od firmy Stuchlík.

Pro malé návštěvníky je připraven ve venkovní části výstaviště malý zoo koutek a pro velké návštěvníky ochutnávky z Pardubického pivovaru.

Rekapitulace – kdy zajít a co uvidíme?

Zajděte za inspirací pro byt, dům či zahradu, do pardubického Ideonu, 1. – 3.3. 2018. Ve čtvrtek a pátek bude otevřeno 10 – 18 hodin, v sobotu pak 10 – 17 hodin.

Výstava je tradiční přehlídkou stavebních materiálů, technologií, služeb a novinek ve stavebnictví a patří svým rozsahem a odborným zaměřením k největším tohoto druhu na území regionu Východní Čechy.

Zaměřena je mimo jiné, nejen na podporu investic do energetických úspor při rekonstrukcích domů a novostaveb, zateplování rodinných a bytových domů, na kotlíkové dotace atd. ale i na podporu zaměřenou na projekty proti suchu, plýtvání s pitnou vodou, využívání dešťové vody. Očekáváme, že výstava pomůže návštěvníkům výstav získat informace o možnostech míry dotací, vč. pomoci při vlastní realizaci.

Další informace a link přímo na stránky výstavy najdete ZDE .

Také čtěte

Sdílejte: