Veletrhy Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2023 budou 9.-11. února

387
Střechy Praha - návštěvníci 2

24. ročník odborného veletrhu Střechy Praha se bude konat v termínu 9.–11.2.2023 na výstavišti v Praze Letňanech, v souběhu s veletrhy Solar Praha, Řemeslo Praha a Festivalem dřeva a nářadí. Veletrh je nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech v České republice a spolu se souběžnými akcemi představuje jedinečnou akci v oboru střech a úsporného bydlení. Dlouhodobě vykazuje vynikající návštěvnost odborné i laické veřejnosti a účastní se jej nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z oboru.

Soubor veletrhů Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2023 nabízí také pro firmy ideální příležitost získat nové zákazníky, představit produktovou nabídku širokému publiku se zájmem o střechy, stavbu a úsporné bydlení, setkat se s odborníky tváří v tvář a diskutovat trendy v oboru.

Hlavní témata veletrhů

Jedním z hlavních témat veletrhu je pojetí střechy jako zdroje energie. Většina výrobců a dodavatelů střešních systémů zareagovala velice pružně na novou situaci a zvýšenou poptávku po fotovoltaice a nabízí inovativní řešení v podobě energeticky stále více účinnějších solárních systémů, včetně panelů plně integrovaných do krytiny, solárních střešních tašek a další řešení se zachováním estetického a architektonického konceptu budovy. Další produktové novinky a technologie představí renomovaní výrobci a dodavatelé z oblasti udržitelného stavění, kde prioritou budou řešení energetické soběstačnosti a zvyšování podílu ekologických stavebních materiálů.

Střechy Praha - návštěvníci 1

Nebude chybět rozsáhlý doprovodný program se škálou přednášek, praktických ukázek a bezplatného poradenství, které bude nově posíleno o další odborníky na úspory energií, alternativní zdroje energie a dotační programy. To nejlepší z nabídky nářadí a nástrojů bude k vidění na Festivalu dřeva a nářadí, který je nedílnou součástí veletrhu.

Plus pro vystavovatele

Pro rok 2023 jsme se rozhodli podpořit účast vystavovatelů nepromítnutím zvýšených nákladů do základní ceny za výstavní plochu, která je stejná jako v předchozích letech. Věříme, že to vystavovatelé ocení,“ říká Jitka Šefránková, ředitelka veletrhu.

Při prognóze ochlazení trhu a poklesu poptávky po stavebním materiálu lze očekávat větší zájem vystavovatelů prezentovat svou značku a své novinky. Všichni věří, že stavební trh se dostane pomalu, ale jistě do normálu a poptávka spadne z výšin, kde už to pro ekonomiku obecně není zdravé.

Zde pro Vás máme odkaz na zlevněnou vstupenku

Banner na akci STřechy Praha 2023 a zlevněná vstupenka

Podrobnosti k veletrhům budou postupně k dispozici na www.strechy-praha.cz .