Den otevřených dřevostaveb 2019

Den otevřených dřevostaveb ČR 2019

6. ročník akce Den otevřených dřevostaveb se bude konat v sobotu 5.10.2019.

V rámci akce Den otevřených dřevostaveb si mohou návštěvníci po celé České republice prohlédnout rozestavěné i dokončené dřevostavby a výrobní závody členů ADMD, kterými jsou stavební firmy sdružené v Asociaci dodavatelů montovaných domů. Tyto firmy splňují certifikaci zaručující kvalitu stavby.

Domy budou zpřístupněny zdarma v sobotu 5.10.2019 od 10 do 17 hodin za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Akce probíhá za podpory členů a partnerů ADMD.

Navštivte dřevostavby nejen ve Vašem okolí! Můžete se přesvědčit o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů, získat důležité technické informace a také načerpat inspiraci při výběru svého nového domu.

Den otevřených dřevostaveb 2019

Zúčastněné stavby budou postupně představovány na facebookové události ZDE.

Každoročně lze navštívit okolo 40 staveb po celé ČR. Kompletní seznam návštěvních míst bude zveřejněn 17.9.2019 na webu www.DenDrevostaveb.cz .

Cílem akce je přiblížit proces výstavby kvalitních dřevostaveb a pomoci s výběrem vysněného domu. Věříme totiž, že spokojené bydlení začíná kvalitním návrhem dřevostavby od prověřených firem.

Také čtěte  Expozice Zehnder - novinky a inspirace na výstavách 2020