TV tipy – pořady o bydlení a zahradě

7285

Stavíte, bydlíte, pečujete o zahradu či balkón, zvelebujete okolí domu? Je více možností, kde získat inspiraci. Mezi klasické zdroje nápadů „na pohodu“ patří časopisy, zakoupit lze odborné knihy s návody co a jak správně provést. Řadu tipů najdeme na internetu, v časopisech, magazínech, přílohách novin, na sociálních sítích, můžeme se poradit se přáteli a známými, podívat na jejich výtvory. Mezi tradiční a příjemnou příležitost patří čerstvé i reprizované pořady v televizi. Více v článku „TV tipy – pořady o bydlení a zahradě“.

Na vybraný či oblíbený TV pořad si můžeme počkat, nebo si jej nahrát, prostě zachytit jej naživo, nebo pustit ze záznamu či archivu. V případě internetových televizí si jej lze přehrát samozřejmě kdykoliv.

Je dobré ale vědět, kam se podívat, z čeho lze v televizi vybírat a v jakém dni a čase nás pořad čeká. S tím Vám pomůžeme my.

Nabijte se inspirací, novými nápady a energií, vyvarujte se zbytečných chyb a vybraný tip zrealizujte nebo zapojte vlastní fantazii a vytvořte ještě lepší dílo. Pusťte z hlavy viry, politiku nebo počasí, uvařte si kávu, právě začínáme..

TV tipy – pořady o bydlení a zahradě

Neprohledávejte celý klasický TV programTV tipy s pořady o bydlení, stavbě, zahradě a kutilství najdete přehledně a aktuálně zde. Užitečnou inspiraci v dobré kvalitě lze najít také v internetových sériích o bydlení, designu, zahradě. Tento článek vyřeší inspiraci bohatě za vás.

                          TV Seznam logoTVbydleni logoCANAL+ Domo na Skylinku logo

Unikl Vám některý díl vašeho oblíbeného pořadu? Videa, archivy a stránky k pořadům najdete níže v článkuklikněte ZDE.

U nás najdete informace a odkazy o těchto TV pořadech (řazeno abecedně, vysílající TV):

 • AKCE NOVÝ DOMOV (NOVA)
 • BYDLENÍ JE HRA (ČT)
 • CO NAŠE BABIČKY UMĚLY A MY JSME ZAPOMNĚLI (ČT)
 • DO MONTÉREK (PRIMA)
 • GONDÍCI s. r. o. (PRIMA)
 • HOBBY NAŠÍ DOBY (ČT)
 • HODINOVÝ MANŽEL (ČT)
 • CHALUPA JE HRA (ČT)
 • JAK SE STAVÍ SEN (PRIMA)
 • KUTIL ADAM (BARRANDOV)
 • LIBOVKY PEPY LIBICKÉHO (PRIMA)
 • MÁTE DOMA UKLIZENO? / How clean is your house? (PRIMA)
 • MISE NOVÝ DOMOV (NOVA)
 • MŮŽU DÁL? (BARRANDOV)
 • NOVÁ ČTVRŤ (TV Seznam)
 • PO KRK V ODPADCÍCH (2012-2013) (PRIMA)
 • POLOPATĚ (ČT)
 • PŘES NOVÝ PRÁH (ČT)
 • RADY PTÁKA LOSKUTÁKA (NOVA)
 • RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ (PRIMA)
 • SOUSEDSKÉ NOČNÍ MŮRY / Fear thy neighbor (PRIMA)
 • UKLIĎTE SI / Clean House Comes Clean (PRIMA)
 • ÚKLIDOVÉ KOMANDO (PRIMA)
 • VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ (PRIMA)
 • VÍTEJTE DOMA! / Extreme Makeover Home Edition (PRIMA)
 • VYCHYTÁVKY LÁDI HRUŠKY (PRIMA)
 • ZAHRADA JE HRA (ČT)
 • ZAHRADNÍ PROMĚNY (TV Seznam)
 • a celý kanál CANAL+ DOMO (Skylink) www.canalplusdomo.cz

Slovenské pořady o bydlení a zahradě či kutilství, na slovenských televizích

A také tipy na TV pořady a série (bydlení, design a různé tipy) z internetových TV:

a


O POŘADU AKCE NOVÝ DOMOV

TV program - tip

Život si s nimi nehezky pohrál. Často bydlí v nevyhovujících podmínkách, bez naděje na lepší budoucnost. Terezu Pergnerovou tentokrát zaujal příběh statečné ženy, která vychovala osm dětí, a boj s osudem nevzdala i přes vážnou nemoc. Podaří se týmu nadšenců za jediný týden kompletně změnit dvoupokojový byt na útulný domov pro velkou rodinu?

Více o pořadu uvedeném koncem roku 2016, najdete například zde na Nově ,  nebo zde na Novaplus .


O pořadu BYDLENÍ JE HRA

Bydlení je hra - logo

V magazínu Bydlení je hra, se divák může dozvědět užitečné informace a rady z oblasti úprav interiérů, architektury, designu, materiálů a vybavení, financování staveb, správného výběru nábytku či vhodného použití domovních doplňků apod. Každý jednotlivý díl pořadu se přitom zaměřuje vždy na ústřední téma (např. předsíně, dětské pokoje, podlahy, osvětlení atd.).

Pořad samotný je rozdělen do dvou střídajících se částí: první je tzv. publicisticko-informační, která se divákovi snaží poskytnout co nejpřehlednější kompendium údajů o vybraném tématu daného dílu, druhá linie je pak soutěžní a zábavná. Ta spočívá v práci architekta, který navrhne a zařídí zadaný prostor dle základních požadavků dobrovolně přihlášeného majitele, ale realizace bude pro investora až do momentu předání vyhotovené zakázky utajená. Diváci ji ale budou moci sledovat od návrhu, nákupu až po samotné provedení. Konečný výsledek bude tak pokaždé pro majitele překvapením a televizní kamery zachytí vždy jejich autentické rekce. Jedinečná je také možnost bezprostřední konfrontace s odborníkem, nejčastěji profesionálním architektem, který svůj projekt i pro televizního diváka srozumitelně osvětlí. Vysílá Česká televize.

Web stránka s aktuálním výhledem TV vysílání ZDE (pozor „po půlnoci“ znamená následující den, než je uveden..)
Web stránka ČT o pořadu Bydlení je hra (text pochází od premiér pořadu)
Archiv a další informace o pořadu Bydlení je hra České televize je ZDE .


O pořadu CO NAŠE BABIČKY UMĚLY A MY JSME ZAPOMNĚLI

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli – Nový dokumentární lifestylový magazín o dovednostech našich předků.

Archiv a videa k pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli najdete ZDE .


O pořadu DO MONTÉREK!

Televize Prima uvedla od 1. května 2022 nový pořad Do montérek! Zařazen je do nedělního dopoledního slotu a ve vysílání ho tak budou následovat oblíbené hobby stálice, jako jsou Receptář prima nápadů, Libovky Pepy Libického nebo Vychytávky Ládi Hrušky. Dvanácti díly nového pořadu provází profesionální řemeslník Václav Adamec a v jednotlivých dílech ukáže účastníkům pořadu, jak se pustit do dílčí rekonstrukce domu či bytu a ušetřit tak nemalé peníze, které by jinak museli zaplatit firmě.


O pořadu GONDÍCI s. r. o.

Pořad Gondíci s. r. o.

Pořad sourozenců Gondíkových by Vás mohl zaujmout. Rodinná firma Gondíci, s.r.o., a Adéla a Dalibor jako její manažeři, chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Pomáhají jim odborníci z nejrůznějších oborů. Můžete se těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice bude také radit, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni. Každý díl nabízí spoustu témat – čeká vás rubrika FRESH, vydáte se na objevný výlet, za výtvarníky nebo zajímavými interiéry.

Webový archivvidea pořadu Gondíci s. r. o. TV Prima najdete ZDE.
Link na stránku pořadu Gondíci s. r. o. ZDE
.


O POŘADU HOBBY NAŠÍ DOBY

Logo Hobby naší doby

Svět se nám mění před očima v jakousi centrální ústřednu, kde budeme všichni dokonale evidováni. Místo občanky budeme mít na krku psí známku a označeni čipem budeme snadno k nalezení, stejně jako černí čápi v Africe. Přístroje zaevidují, zda jsme v Alpách na lyžích nebo se opalujeme u Šeberáku, zda jsme v nemocnici nebo už na hřbitově. Možná ještě více budeme vysedávat u přístrojů všeho druhu, abychom my sami věděli a zjistili, kde vlastně jsme. Přes internet budeme navazovat virtuální a imaginární vztahy, které v reálném životě ztrácíme. Setkávat se budeme jen v obchodních centrech, případně na různých demonstracích. Jenže to bude ve spěchu, protože všichni máme málo času. I nadále nebudeme znát sousedy, co bydlí nad námi či pod námi a přátelské vztahy budeme hledat pomocí psychologů, a po čase psychiatrů. Takový se nám rýsuje svět.

Jenže je tady ještě jedna kategorie lidstva, která má snahu žít normálně a netouží po robotizaci a totální centralizaci. Ti lidé kupodivu čas mají, věnují se zájmové činnosti, nacházejí relaxaci a životní sílu na zahrádce nebo ve sběratelství, něco pěstují, objevují, vytvářejí, uplatňují svou fantazii, která pak potěší tvůrce i obdivovatele. Jsou to lidé, kteří žijí v pohodě, přátelství a dávají přednost klidnému rodinnému životu, aniž by museli vědět, že nějaké celebritě v Las Vegas ulítly včely, nebo dokonce manželka.

A protože pořadů pro tu první kategorii je dostatek, uvedla ČT od ledna 2011 pořad magazínového typu – Hobby naší doby! Jiřina Bohdalová v něm nabízí pozitivní a radost přinášející objevy, postřehy a rady. Třeba to bude lepší cesta k tomu, abychom byli rádi na světě a nepoztráceli zdravý rozum.

Web stránka pořadu Hobby naší doby s s posledními dostupnými vysíláními ZDE .
Web stránka o pořadu Hobby naší doby ZDE .
Archiv a další informace o pořadu Hobby naší doby České televize je ZDE .


O pořadu HODINOVÝ MANŽEL

Logo Hodinový manžel ČT

Chybí vám doma šikovné ruce? Pozvěte si pány Hrabětu a Rajcherta (2010-2011). Reprízované díly nabídnou návody jak na to např. na tato témata: Oprava lícového zdiva, Vyztužení houpajícího se stropu, Popínavé rostliny, Stavba pergoly, Pomocí čepování, Skříň vestavěná do atypických prostor, Využití kamenité půdy pro velkou skalku, Položení kamenného vjezdu do garáže, Oprava silikonu kolem vany či Odstranění mraveniště ze zahrady.

Archiv odvysílaných dílů pořadu Hodinový manžel České televize najdete ZDE.
Webová stránka pořadu Hodinový manžel ZDE


O pořadu CHALUPA JE HRA

Chalupa je hra - logo

Magazín nejen pro chataře a chalupáře! Magazín, který je rádcem nejen pro chalupáře – kutily, ale i pro ty, kteří pouze potřebují drobnou inspiraci, moderuje Jana Strýčková. Vtipnými glosami pořad provází kreslená postava Hraboše. Glosy vymýšlí i namlouvá herec Norbert Lichý, známý např. jako animovaný Karel z pořadu Pod pokličkou.

Televizní štáb s odborným poradcem – stavařem, navštíví každý týden jednu chatu nebo chalupu, jejíž majitelé se rozhodli pro úpravu svého víkendového příbytku. Odborný poradce navrhne optimální řešení, doporučí, jaký nakoupit materiál a nářadí. Majitel pak sám, s pomocí rodiny, kamarádů či sousedů musí během víkendu zvládnout konkrétní úpravu – od výměny vodovodního potrubí, přes zateplení stropu až po pokládku nové podlahy. A to vše za přítomnosti kamer. Odborný poradce sleduje průběh práce prostřednictvím MMS zpráv a telefonicky radí majiteli a jeho pomocníkům. Kromě konkrétní ukázky toho, co lze na chalupě stihnout během jediného víkendu, pořad vypovídá i o vztahu lidí k dané lokalitě, k zahradě, k okolní přírodě, tedy k místu jejich rekreace a odpočinku. Nahlédne do soukromí dané rodiny, ale nabídne i tipy na výlet, informuje o charakteru a specifikách oblasti, možnostech sportovního a kulturního vyžití. Vysílá Česká televize.

Web stránka s aktuálním výhledem TV vysílání ZDE (pozor „po půlnoci“ znamená následující den, než je uveden..)
Web stránka ČT o pořadu Chalupa je hra (text pochází od premiér pořadu)
Archiv a další informace o pořadu Chalupa je hra České televize je ZDE .


O pořadu JAK SE STAVÍ SEN

Logo Jak se staví sen

Sledujte proměny vašich domovů a splňte si sen o krásnějším bydlení. Za 5 dní vytvoříme nové místo, kde se nejen lépe bydlí, ale i lépe žije! Chybět nebudou ani rady designérů a odborníků. Uvádí L. Něrgešová. Premiéra prvního dílu nové série Jak se staví sen proběhla 7.3.2015 na Primě.

Archiv videí pořadu Jak se staví sen najdete ZDE.
Link na stránku s pořadem Jak se staví sen ZDE.


O pořadu KUTIL ADAM

Kutil Adam logo 100x71px

Rady, tipy a triky, které použijete nejen v domácnosti, na chatě, nebo na zahradě. Aneb zkušený kutil učí nešikovného neumětela jak na to.

V jednoduchosti je krása, tak proč si život nezjednodušit praktickými vychytávkami, které si pro diváky TV Barrandov připravil kutil Adam Novotný společně se svým parťákem Pepou Libickým. Nová kutilská show diváky provází od 20. března 2016 okolo 14.50h na kanále TV Barrandov.

A kdo že jsou oba moderátoři (Adam a Lucie) z pořadu KUTIL ADAM? To se dozvíte například zde .


O pořadu LIBOVKY PEPY LIBICKÉHO

Libovky Pepy Libického - TV Prima - logo 100px

Pořad pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat, tvořit, ale neví z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima nový hobby pořad Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu – od výroby stylové kuchyňské linky či pokládky kamenné dlažby na pergole až po výrobu jídelního stolu s řekou z pryskyřice. Divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Navíc je připravena stálá rubrika Minutový manžel, která divákům ukáže, jak si doma poradit s drobnými opravami či úpravami.

Pořad odstartoval premiérově v neděli 6. října 2019 ve 13:30 na Primě a vysílá se každou neděli na TV Prima přibližně ve 13:30.


O pořadu MÁTE DOMA UKLIZENO? / How clean is your house?

How clean is your house? Máte doma uklizeno?

Máte doma uklizeno? (How clean is your house) – Reality show VB (2003) – Odbornice na čistotu na slovo vzaté odhalují nepořádek v britských domácnostech. Chcete vidět ty nejneuklizenější domovy, jaké si jen dovedete představit? A podaří se je s pomocí zkušených rádkyň uklidit?


O pořadu MISE NOVÝ DOMOV

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co ale udělat pro sice mladý a zamilovaný, ale prakticky slepý pár? Nezkomplikuje jim rekonstrukce bytu celý život? A je možné zorganizovat svatbu za jediný den? Více v pořadu Mise nový domov. Videa k pořadu ZDE .


O pořadu MŮŽU DÁL?

muzu_dal_cibulka_480x270

Představte si, že Vás Vaše oblíbená hvězda televizní obrazovky, Váš nejmilovanější zpěvák, nebo třeba nejobdivovanější sportovec, pozve na návštěvu k němu domů. Přivítá Vás před domem, provede Vás svou zahradou a pak Vás pozve na oběd, který právě dovařila jeho manželka. Skvěle se najíte, poptáte se na všechno co Vás zajímá a navrch dostanete spoustu vtipných historek. Zní to dobře. Pokud ano, pak právě pro Vás přichází Aleš Cibulka se svým novým pořadem „Můžu dál?„. Právě v něm se totiž na takové návštěvy vydáte a odhalíte i ta nejskrytější tajemství známých lidí. Každý týden premiérově ve středu od 20.20h na TV Barrandov.

Více info na webu TV Barrandov ZDE .


O pořadu POLOPATĚ

Polopatě - logo

Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci. V pravidelných rubrikách představujeme moderní trendy dnešního hobby. Průvodce Filip Čapka s odborníky nebo známými osobnostmi nabídne nejnovější trendy i alternativní postupy s cílem inspirovat diváky. Herec Filip Čapka pochází z Ostravy, po absolvování JAMU nastoupil do olomouckého divadla. Vystřídal několik pražských scén, nyní je členem stálého souboru Švandova divadla, kde hlavní rolí ve hře Biomanželka navázal na úspěch divadelní přehlídky Báječné léto s Vieweghem. Účinkoval v několika seriálech a věnuje se i dabingu. Je vášnivým zahradníkem a domácím kutilem, proto s potěšením přijal nabídku České televize na moderování nového hobby magazínu Polopatě.

Web stránka s aktuálním výhledem TV vysílání ZDE
Web stránka ČT o pořadu Polopatě ZDE (text pochází od premiér pořadu)
Archiv a další informace o pořadu o zahradách, kutilství a bydlení Polopatě České televize je ZDE .


O pořadu PO KRK V ODPADCÍCH / Hoarding, Buried alive, 2010-2012

Po krk v odpadcích - Hoarding buried alive

Po krk v odpadcích (Hoarding, Buried alive) – Dokument / Reality-TV USA (2010-2012)
Nahlédněte do domácností lidí, kteří trpí chorobným hromaděním věcí. Nejenže nedokážou nic vyhodit, nedokážou ani odolat pokušení přivléct domů vše, co najdou. Podaří se jim s odbornou pomocí svůj zlozvyk překonat? A chtějí se ho opravdu zbavit? Kamera Brett Wiley, Brian Hamm, hudba Will Musser

Více o pořadu nebo konkrétním dílu pořadu Po krk v odpadcích – Hoarding, Buried alive na stránkách iPrima ZDE .
Více o seriálu a téměř dvacítka fotografií na ČSFD zde.


O pořadu PO KRK V ODPADCÍCH / Britain´s Biggest Hoarders, 2012-2013

Po krk v odpadcích - Britain´s Biggest Hoarders

Po krk v odpadcích (Britain´s Biggest Hoarders) – Reality show Velké Británie (2012-2013) – Moderátorka Jasmine Harmanová se pokouší pomoci lidem, kteří se nedokážou odhodlat k vyhození starých věcí a zamořili svůj dům odpadky. Jejich zaneřáděná obydlí komplikují život nejen jim, ale i jejich blízkým.


O pořadu PŘES NOVÝ PRÁH

Přes nový práh logo 100

Přes nový práh – Magazín (reprízy 2007-2009) – Magazín pro všechny, kteří uvažují o změně bydlení.

Byt či dům, to nejsou jen čtyři stěny a střecha. Je to scéna pro vaše rodinné radosti i dramata. Místo, kde nic nepředstíráte, protože jste v bezpečí domova. Zasloužíte si to nejkrásnější místo pro život. Pomůžeme vám ho najít.

Rodina či jednotlivci, připravení na koupi nového bydlení. Peníze mají připraveny, rozpočet ujasněn, nedokáží se však rozhodnut pro lokalitu, velikost bytu či domu. Nedokáží na první pohled a bez odborné pomoci rozeznat výhody a nevýhody vytipovaného bydlení, lokality. Nejsou schopni odhadnout výhodnost investice, její zhodnocení atd.

Jeden díl – jeden zájemce o nové bydlení. Dozvíte se, kolik chce zájemce do bydlení investovat, kolik lidí tam bude žít, co od nového bydlení očekává. Tým realitních a finančních expertů vybere 3 rozdílné varianty.


O pořadu RADY PTÁKA LOSKUTÁKA

Rady ptáka Loskutáka

Pták Loskuták poprvé přiletěl na televizní obrazovky v roce 2001 a od té doby je neopustil. Od počátku pořad Rady ptáka Loskutáka uváděli se svým osobitým vtipem a energií sehraní sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi.

V roce 2015 se novým moderátorem stal Petr Rychlý (viz premiéry pořadu). Reportáže uvádějí také Standa Berkovec, Tomáš Krejčíř, Pavel Svoboda, Iveta Kořínková a Marta Ondráčková. Tým tvůrců Rad ptáka Loskutáka pro vás vyhledává nové trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení, úpravy bytu a domu, vaření, domácích zvířat, koníčků, atd. Vysílá TV Nova. Reprízy běží na TV Telka, většinou 1-3x denně, 1-2x ráno a jednou a případně 1x odpoledne nebo o víkendu.

Desítky epizod – archiv vysílání pořadu Rady ptáka Loskutáka TV Nova (Telka) ZDE na Voyo.
Archiv Rad ptáka Loskutáka cca za posledních 14dní ZDE na Nova Plus.
Link na stránku pořadu Rady ptáka Loskutáka ZDE
.


O pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Pořad Receptář prima nápadů

Publicistický magazín pro kutily a zahrádkáře přináší řadu praktických rad a návodů včetně bohatého obrazového materiálu.

Král kutilů Přemek Podlaha stále na obrazovce TV Prima! Prostřednictvím repríz bude i nadále radit milovníkům zahrad a chalup, doporučovat ověřené vynálezy, připomínat zlepšováky. Vše, co nevíte, najdete v Receptáři prima nápadů. Vysílá TV Prima.

Pořad RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ byl nahrazen novějším pořadem VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

Archiv videí pořadu Receptář prima nápadů zde v odkaze.
Stránka pořadu Receptář prima nápadů na Living iPrima ZDE.
Link na stránku pořadu Receptář prima nápadů ZDE
.


O pořadu SOUSEDSKÉ NOČNÍ MŮRY / Fear thy neighbor

Americký seriál – Ne vždy je sousedské soužití mírumilovné. Poznejte příběhy lidí, kterým se proměnilo v noční můru…

Link na stránku pořadu na TV Prima – Prima PLAY


O pořadu UKLIĎTE SI / Clean House Comes Clean

Ukliďte si

Ukliďte si (Clean house comes clean) – Reality show USA (2009) – Taky se vám doma hromadí staré věci a nestíháte všechno uklízet? Není nic snazšího než si zavolat elitní tým odborníků, kteří vám pomohou zbavit se přebytečných krámů a od základu přebudovat bydlení. Některé domácnosti, které navštíví, jsou podívaná jen pro otrlé.


O pořadu ÚKLIDOVÉ KOMANDO

uklidove-komando-prima-logo

Tehdejší novinka podzimu 2016 – pořad „Úklidové komando“, dvě dámy vyráží do domácností diváků a hodlají „skoncovat s vaším nepořádkem“. Britskou verzi tohoto formátu již Prima, resp. Prima love vysílala několikrát pod názvem „Máte doma uklizeno?“ (později vysílala i TV Barrandov).

Více info a videa na webu TV Prima ZDE .


O pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Váš Prima receptář - logo

Prima odstartovala v neděli 6. března 2016 hobby pořad VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ, který volně navázal na tradici oblíbeného Receptáře prima nápadů. Roli hlavního moderátora aktuálně plní herec Oldřich Navrátil, prvním moderátorem byl Václav Postránecký. , který divákům každé nedělní poledne uvede tři .

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ nabízí divákům osvědčené rady, trendy, sezonní tipy pro zahrádkáře, chovatele i kreativní nadšence, uvede zajímavé hosty ve studiu a nabídne tematické reportáže. Kromě odborníků, zahrádkářů a milovníků ručních prací má v pořadu svoji rubriku také Václav Větvička, český botanik a popularizátor vědy.

Archiv a videa k pořadu Váš prima receptář najdete přímo ZDE .
Další informace, články a fotogalerii k pořadu Váš prima receptář najdete ZDE .


O pořadu VÍTEJTE DOMA! / Extreme Makeover Home Edition

Reality show USA (2009 a novější) – Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat…


O pořadu VYCHYTÁVKY LÁDI HRUŠKY

Pořad TV Prima - Vychytávky Ládi Hrušky

Na obrazovky televize Prima přichází další série moderního hobby magazínu nejen pro kutily. Pořad plný rozmanitých rad a nápadů, vychytávek a zlepšováků do domácnosti, na zahradu nebo do dílny, moderuje Láďa Hruška, dosud známý spíše kuchařskými recepty. Ani ty zde chybět nebudou, v každém díle Láďa prozradí jeden recept i zlepšováky spojené s vařením. Hlavní náplní pořadu bude ovšem široké spektrum reportáží, v nichž bude Láďa radit či prezentovat nápady, bude navštěvovat šikovné lidi i komunikovat s odborníky. Témata budou reflektovat roční období, chybět nebudou ani pravidelné rubriky. Výrazná osobnost Ládi Hrušky a široký obsah témat dodávají pořadu rozmanitost, ale i odlehčenější formu a také lidský rozměr, to vše okořeněné špetkou humoru, který s sebou osoba moderátora přináší.

Archiv a videa k pořadu Vychytávky Ládi Hrušky najdete přímo ZDE .
Další informace, články a fotogalerii k pořadu Vychytávky Ládi Hrušky najdete ZDE .


O pořadu ZAHRADA JE HRA

Zahrada je hra - logo

Fůra nápadů pro vaši zahradu! Tvůrčí tým divácky velmi úspěšných pořadů Pod pokličkou a Bydlení je hra, které vyrobilo Centrum publicistiky a dokumentu ostravského studia České televize, je podepsán pod cyklem, zaměřeným na úpravy a zvelebování našeho nejbližšího okolí, pod titulem Zahrada je hra.

V každém vydání pořad navštívil někoho ze známých osobností, aby nám ukázal svou zahradu nebo nějaký její inspirativní detail. V natočených dílech se lze setkat např. s Luďkem Sobotou, Světlanou Nálepkovou, Alexandrem Hemalou, Zorou Jandovou, Ivou Hüttnerovou, Bobem Kleplem a dalšími. Magazínem, který je také rádcem pro kutily, provází ostravský herec Jiří Sedláček s jezevčíkem Pepinou. Jiří svou poněkud nadměrečnou vizáží představuje dobráckého nešiku, který toho na svém pozemku mnoho nesvede, ale není nepoučitelný. Vysílá Česká televize.

Archiv a další informace o pořadu Zahrada je hra České televize je ZDE .
Web stránka s aktuálním výhledem TV vysílání pořadu Zahrada je hra je ZDE (pozor „po půlnoci“ znamená následující den, než je uveden..)
Web stránka o pořadu Zahrada je hra (text pochází od premiér pořadu)


                           + internetová Televize Seznam + TV Bydlení.

Unikl Vám některý díl vašeho oblíbeného pořadu? Videa, archivy a stránky k pořadům najdete v článkuklikněte ZDE.

K tématu se váží také klíčová slova: TV tipy – pořady o bydlení a zahradě, bydlení, nové bydlení, stavba, stavění, rekonstrukce, zahrada, chata, chalupa, chaty, chalupy, chataření, chalupaření, TV program, TV pořad, TV pořady, TV pořadem, TV vysílání, TV tip, TV tipy, ve vysílání, televize, v televizi, televizní program, televizní pořad, televizní pořady, TV pořadů, televizních pořadů, stejně jako i chybné – TV typy, televyze tipy, televize typy, televyzní tipy, televyzní tipy, typy v televizi, typy v televyzi, typy v televyzy, vysílání, televizní vysílání, televizní tip, televizní tipy, výběr z TV vysílání, ČT, ČT1, ČT2, Česká televize, Prima, Prima Cool, Cool, Prima Love, Love, Prima Zoom, Zoom, Prima Max, Max, Nova, TV Nova, Nova Cinema, Cinema, Nova Gold, Gold, Barrandov, TV Barrandov, Barrandov Plus, TV Barrandov Plus, Barrandov Family, TV Barrandov Family, Kino Barrandov, TV Kino Barrandov, internetová tv, internetová televize, archiv na internetu, internetový archov, TV internet, Televize Seznam, TVbydleni, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle, víkend, svátek, státní svátek, archiv, TV archiv, pořady ke stažení, Rady ptáka Loskutáka, Hobby naší doby, Hobby naší doby – speciál, Bydlení je hra, Zahrada je hra, Chalupa je hra, Prima receptář, Váš Prima receptář, Receptář Prima nápadů, Vychytávky Ládi Hrušky, Kutil Adam, Jak se staví sen, Jak se staví sen – speciál, Hodinový manžel, Sousedské noční můry, Přes nový práh, Nový domov, Mise nový domov, Můžu dál?, Polopatě, Po krk v odpadcích, Vítejte doma!, Máte doma uklizeno?, Ukliďte si, Gondíci s.r.o., Jak se bydlí v retrostylu, Libovky Pepy Libického, Přemek Podlaha, Přemka Podlahy, Láďa Hruška, Jiřina Bohdalová, Luděk Postránecký, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, sourozenci Gondíkovi, sourozenců Gondíkových, Martin Rychlý, Aleš Cibulka, Hraběta, Rajchert, Jiří Sedláček, Jana Strýčková, Adam Novotný, Lucie, Pepa Libický, Pepy Libického, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, televizor, nahrávání, nahrát, nahrát pořad, vysílání, bydlení co dávají, televize co dávají.