Novou dekádu začněte s novým šatníkem

Nultá léta jednadvacátého století už si spokojeně hoví na stránkách kronik. Střídají je desátá léta. A stejně jako na přelomu tisíciletí přestala platit módní dogmata let devadesátých, i teď přijde změna. Na tu se nachystejte včas a začněte šatní skříní!

Malá místnost sází na úzkou a vysokou

Pokud v pokoji bojujete s volnými decimetry, nezoufejte. I pro vás se najde model šatní skříně, úzký a prostorný. Sice se asi nemůžete těšit na nekonečný šatník široký tři metry a vysoký dva a půl metru, ale i tak budete mít na všechno místa dost. Ještě netušíte, jaký kousek by se vám mohl hodit? Inspirujte se designem, který určuje trendy mezi úzkými šatníky.

Při troše času a pozornosti určitě objevíte fenomenálního parťáka na obnovu módní kolekce. Pak už jen stačí vyrazit do města a užívat si nákupy zbrusu nových kousků oblečení. Případně ke skříni pořiďte stylové osvětlení, ať si můžete posvítit na módní novinky.

Vyberte si tu pravou

Jestli máte to štěstí, že vás doma neomezují stěny, které jsou si pro pořádnou šatní skříň moc blízko, vrhněte se na výběr z celé škály modelů. V množství dekorů světlých i tmavých barev určitě najdete nejednoho favorita. A až si vyberete finalistu mezi finalisty, můžete se spolehnout, že vás nezklame.

I když jste doma dva, nebude problém ložnici nebo jiný pokoj zkrášlit bytelnou a širokou šatní skříní. Do té se vám vejdou nejen nové kousky, na které už se určitě nemůžete dočkat, ale i sezónní oblečení, které jste zatím schovávali, kde se dalo.

Elegantní šatní skříň s oválnými zrcadly Liliana 200 v barvě dub sonoma wenge tmavé dveře

Ruku v ruce s módou

Protože víme, že pro vyznavače módy je jasnou volbou taková skříň, která je právě v kurzu, máme pro vás žhavý tip letoška. Vyberte si domů šatní skříň v dekoru dubu sonoma. Abyste se mohli lépe vyparádit na každý den, zvolte raději model se zrcadlem. V ranním šeru si u zrcadla můžete posvítit zářivým pomocníkem. Mrkněte na něj.

Také čtěte  Jak si zajistit v koupelně příjemné teplo?

Další články