STAVOTECH Olomouc poradí, inspiruje

Stalo se tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Jedná se již o 51. pokračování tohoto stavebního a technického veletrhu.

Téměř 200 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 31. března až 2. dubna 2016 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a na přilehlých venkovních plochách. Veletrh STAVOTECH navštivte ve čtvrtek 31.3. a v pátek 1.4. od 9 do 18 hodin, nebo v sobotu 2.4.2016 od 9 do 17 hodin.

Veletrh STAVOTECH Olomouc poradí a inspiruje!

Návštěvníci i vystavovatelé Stavotechu si již zvykli na moderní technické vybavení a větší komfort rekonstruovaného a rozšířeného pavilonu A s více než 3000 m2 výstavní plochy. Vystavující svým záběrem obsáhnou všechna odvětví stavebního oboru.

Stavotech 2016 - 01

Nejsilnější zastoupení mají firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná i plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace, domovní čističky odpadních vod. Také na jarní etapě veletrhu je velmi silná oblast vytápění, návštěvníci zde najdou kotle, topná tělesa, podlahové vytápění, také alternativní způsoby jsou zastoupeny tepelnými čerpadly, solárními systémy, rekuperací. Ty, kteří uvažují o budoucí podobě svého bydlení, jistě zaujme nabídka realitních kanceláří, finančního poradenství i speciální nabídky rodinných domů od klasických novostaveb po dřevostavby a nízkoenergetické domy. Neodmyslitelnou součástí veletrhu Stavotech Olomouc je doprovodný program bohatý na zajímavé přednášky k aktuálním tématům stavebního oboru.

IMG_0003

Oba zahajovací dny zde najdou svá témata odborníci i laická veřejnost. Zejména projektantům jsou určeny přednášky Navrhování a opravy vozovek a Noviny v cenové soustavě ÚRS probíhající po oba dny dopoledne. Zájemci si také mohou vyslechnout podmínky a vysvětlení ke kontrole a diagnostice kotlů na tuhá paliva, která se v blízké době stanou povinností pro jejich majitele. Úspory energie a ekologické způsoby vytápění i v návaznosti na možnosti získání dotací z programů Nová zelená úsporám i Kotlíkové dotace jsou předmětem dalších přednášek doprovodného programu.

Také čtěte  TV tipy - pořady o bydlení a zahradě

Stavotech 2016 - 2

Témata – otopné kabely a systémy značky teplá podlaha, využití tepelných čerpadel, rekuperace, tepelně technické úpravy rodinných domů, vytápění (biomasou, fotovoltaikou, tepelným čerpadlem i jejich kombinací) nejen nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Jak kvalitně, ekonomicky výhodně a také ekologicky přistupovat k stavbám nejen rodinných domů je jistě téma pro aktuální diskusi. Doprovodný program obohatí populárnější přednášky Feng Shui a zdravé bydlení i Geopatogenní zóny trochu jinak.

Každý návštěvník veletrhu může navíc získat hodnotnou výhru v návštěvnické soutěži. Partneři do soutěže věnovali například mobilní telefon, čističku vzduchu, designové venkovní led-solární svítidlo, pokosovou pilu či fontánku z přírodního kamene i další ceny. Vylosování soutěže proběhne poslední den veletrhu v 15 hodin a výherci budou ihned telefonicky kontaktováni.

STAVOTECH Olomouc propagace v OC

Propagace veletrhu rozhodně nebývá ponechána náhodě. Společnost OMNIS se o propagaci příkladně stará – můžete vidět billboardy, plakáty, online propagaci nebo třeba radiové spoty. Oficiální radiový spot k veletrhu je ZDE .

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech v Olomouci patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít. Navštivte jeho již 51. pokračování!

Bližší informace k příjezdovým trasám na výstaviště Flora Olomouc ZDE .

Další články

Také čtěte  Získejte za svou nemovitost maximum