Podzimní inspirace 2020 – originální (Halloween) dekorace

Primalex nápady - 16 barevné dýně, váza na květiny

Ačkoli Halloween nepatří mezi tradiční české svátky, spousta z nás se jím každoročně inspiruje a vyzdobí si svůj domov. Vytvořte si doma pomocí barev Primalex originální dekorace, které přinesou do vašeho interiéru podzimní či lehce strašidelnou atmosféru. Více v článku a inspiraci “Podzimní inspirace 2020 – originální (Halloween) dekorace”.

U všech dekorací jsme chtěli docílit hluboce matného, saténového vzhledu. Barva Primalex Fortissimo nabízí téměř neomezené možnosti odstínů, snadnou aplikaci a rychlé schnutí. Vyzdobit si svůj dům či byt tak zvládne opravdu každý. Díky dostupným cenám produktů Primalex si jejich výrobou peněženku opravdu nezatížíte. Získáte ale originální doplňky, které podtrhnou podzimní atmosféru každého interiéru. Pojďte se podívat na naše tipy.

Netradiční dýně a zátiší pro Halloween

Pokud pro vás podzim více než strašidelný Halloween znamená pestrobarevné listí a přírodní materiály, vytvořte si originální vázu z dýně. My si pro svůj krásný tvar a dekorativnost vybrali dýně muškátové. Větvičky a kytky si můžete kdekoli natrhat sami.

Primalex nápady 12 - co budeme potřebovat

Budete potřebovat: jakýkoli druh dýně, barvy Primalex Fortissimo v libovolných odstínech, štětec, květiny a větvičky.

Primalex nápady 13 - natřeme dýněPrimalex nápady 14 - obřázneme pro vydlabáníPrimalex nápady 15 - vyjmeme a vytvoříme prostor pro vázu

Postup: Natřete dýně jednotlivými odstíny ve třech vrstvách. Mezi jednotlivými nátěry nechte barvu pořádně proschnout, pomoci si ale můžete i fénem. Vyřízněte otvor a vydlabejte. Poté jen zbývá si do vlastnoručně vytvořené vázy naaranžovat květiny. Vázu je pak možno umístit i ven.

Primalex nápady 10 - výzy z dýní a s květinami

Tajemný až strašidelný kout v sametovém povrchu

Libo jiný nádech “strašidelna”? Vykouzlete si doma svůj kout s tajemnou, až lehce strašidelnou atmosférou. Lze použít jakékoli staré nádobí a doplňky, fantazii se přece meze nekladou.

Primalex nápady 1 - zátiší

Budete potřebovat: nejrozmanitější druhy nádobí jako jsou staré vázy, konvičky, hrníčky či talíře, dále svícny, samozřejmě dýně, barvu Primalex Fortissimo v odstínu Piano, černé svíčky, štětec. Ti odvážnější, kteří touží po opravdu strašidelné atmosféře, mohou natřít třeba i lebku, která je k sehnání například v obchodech s potřebami na párty.

Také čtěte  Novou dekádu začněte s novým šatníkem

Primalex nápady 5 - co potřebujemePrimalex nápady 7 - postupPrimalex nápady 8 - postup

Postup: Jakékoli nádobí natřete černou barvou. Pokud k sobě například přilepíte starou vázu a talířek, vyrobíte si originální etažér. Pokud se na něj chystáte umístit něco jedlého, umístěte je na ubrousek nebo papírový tácek.  Vytvořte si v místnosti kout s tmavým pozadím a naaranžujte si vše na stůl nebo komodu s tmavým ubrusem.

Primalex nápady 4 - detailPrimalex nápady 3 - detail

Barvy Primalex Fortissimo

Více o barvách Primalex Fortissimo naleznete ZDE .