Označte dveře jmenovkou podle svého vkusu

Označte dveře jmenovkou podle svého vkusu

Uvažujete nad pořízením jmenovky na dveře a nevíte, jakou vybrat? Poradíme vám s materiálem i designem v článku "Označte dveře jmenovkou podle svého vkusu". „Je to ten byt nalevo od schodů, nebo naopak?“ Každý z nás někdy zažil situaci, kdy vešel do panelového domu s víc než desítkou bytů a snažil se najít ty správné dveře. Ať už to byla první návštěva u známých, doručení nebo vyzvednutí zásilky nebo jiný důvod, jmenovka na dveřích vyřeší mnoho problémů. V rodinných domech zase usnadní práci poštovním doručovatelkám. Je zkrátka skvělé ji mít. Nejen kvůli sobě, ale především kvůli ostatním. Nerez vydrží horké léto i tuhou zimu Jmenovky na dveře se vyrábí z široké škály materiálů. Koupit si můžete plastové, mosazné, hliníkové nebo nerezové. Hledáte-li materiál, který vydrží rozmary počasí a odolá výkyvům teplot, zvolte nerez. Je snadný na údržbu, stačí ji pouze přetřít vlhkým hadříkem. Na dveřích vám vydrží roky a nepotluče se. Slaďte písmo s dveřmi Dobám, kdy byly všechny dveře stejné, už odzvonilo. Rozdílným vzhledům můžete přizpůsobit krásné jmenovky na dveře. K tmavším dekorům se hodí modernější písmo, na světlých barvách zase vynikne nějaká ta kudrlinka. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli font, dotáhnete tím vzhled vašich dveří k dokonalosti. Pro ozdobnou jmenovku nikam nemusíte Pokud patříte k těm, kteří raději nakupují online, můžete jásat. Bude vám totiž stačit jen několik kliknutí myší a pár stisků klávesnice. Objednání provedete ve 3 jednoduchých krocích: Vyberete si font, který se vám líbí Vyplníte nápis na jmenovku a dodací adresu Odešlete objednávku Platba je až při převzetí objednávky, která vám za pár dní dorazí domů. Pro sebe i jako dárek Jmenovka na vchodové dveře je skvělá nejen pro vás, ale i jako dárek. Často si lámeme hlavu, čím udělat radost například novomanželům. Porcelán a věci do domácnosti určitě dostanou od ostatních, co jim tedy nadělit na dveře štítek s jejich společným jménem? Můžete si být jistí, že váš dárek ocení a budete originální.

Ohodnoťte článek

User Rating: 4.3 ( 58 Hlasovali)
0

Uvažujete nad pořízením jmenovky na dveře a nevíte, jakou vybrat? Poradíme vám s materiálem i designem v článku “Označte dveře jmenovkou podle svého vkusu”.

„Je to ten byt nalevo od schodů, nebo naopak?“

Každý z nás někdy zažil situaci, kdy vešel do panelového domu s víc než desítkou bytů a snažil se najít ty správné dveře. Ať už to byla první návštěva u známých, doručení nebo vyzvednutí zásilky nebo jiný důvod, jmenovka na dveřích vyřeší mnoho problémů. V rodinných domech zase usnadní práci poštovním doručovatelkám. Je zkrátka skvělé ji mít. Nejen kvůli sobě, ale především kvůli ostatním.

Nerez vydrží horké léto i tuhou zimu

Jmenovky na dveře se vyrábí z široké škály materiálů. Koupit si můžete plastové, mosazné, hliníkové nebo nerezové. Hledáte-li materiál, který vydrží rozmary počasí a odolá výkyvům teplot, zvolte nerez. Je snadný na údržbu, stačí ji pouze přetřít vlhkým hadříkem. Na dveřích vám vydrží roky a nepotluče se.

Slaďte písmo s dveřmi

Dobám, kdy byly všechny dveře stejné, už odzvonilo. Rozdílným vzhledům můžete přizpůsobit krásné jmenovky na dveře. K tmavším dekorům se hodí modernější písmo, na světlých barvách zase vynikne nějaká ta kudrlinka. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli font, dotáhnete tím vzhled vašich dveří k dokonalosti.

Pro ozdobnou jmenovku nikam nemusíte

Pokud patříte k těm, kteří raději nakupují online, můžete jásat. Bude vám totiž stačit jen několik kliknutí myší a pár stisků klávesnice. Objednání provedete ve 3 jednoduchých krocích:

  • Vyberete si font, který se vám líbí
  • Vyplníte nápis na jmenovku a dodací adresu
  • Odešlete objednávku

Platba je až při převzetí objednávky, která vám za pár dní dorazí domů.

Pro sebe i jako dárek

Jmenovka na vchodové dveře je skvělá nejen pro vás, ale i jako dárek. Často si lámeme hlavu, čím udělat radost například novomanželům. Porcelán a věci do domácnosti určitě dostanou od ostatních, co jim tedy nadělit na dveře štítek s jejich společným jménem? Můžete si být jistí, že váš dárek ocení a budete originální.

Také čtěte

Sdílejte: