Pořiďte si rolety na míru dle svých představ

Chcete mít doma soukromí, ale nudí vás všední rolety a žaluzie? Máme pro vás řešení. Pořiďte si rolety na míru, které zútulní váš domov a poskytnou vám dostatek soukromí. Mají i další výhody. Více v článku “Pořiďte si rolety na míru dle svých představ”.

Ideální řešení pro atypická okna

Rolety do oken na míru vytrhnou trn z paty každému, kdo má doma okna netradičních rozměrů. Přizpůsobte je svým představám a potřebám. Rolety neslouží jen k zastínění, jsou součástí interiéru. Vylaďte si své bydlení do každého detailu.

Výhody zatemňovacích rolet na míru

V létě chrání před slunečním zářením, zabrání tak přehřátí vašeho domova. Při návratu domů se nemusíte bát vysokých teplot. V zimních měsících naopak zatažené rolety udržují teplo uvnitř domu. Spousta tepelné energie totiž odchází skrze okna a díky roletám tyto ztráty klesnou až o polovinu. Ročně tak můžete ušetřit i tisíce korun.

Veřejné osvětlení nemá šanci

Dopřejte si klidný a světlem nerušený spánek. Zatemňovací rolety vás ochrání před sluncem, slunečním svitem i pouličním osvětlením. A pokud máte malé děti, které spí i přes den, oceníte rolety na míru hned dvakrát. I přes den totiž navodí příjemné prostředí pro nerušený spánek vašich ratolestí.

Rolety “den a noc” na míru

Díky roletám “den noc” si můžete regulovat intenzitu světla podle libosti. Textilie, ze které jsou vyrobeny, je tkaná do střídajících se průsvitných a neprůsvitných pruhů. Ty pak díky svým vlastnostem dokážou zajistit světlo, stín i zatemnění.

Profesionálové, kteří také poradí

Pokud si nevíte rady s výběrem těch pravých rolet, kontaktujte odborníky. Firma Bematech se na rolety, žaluzie a závěsy specializuje už 23 let. Dokáže tak pomoci zrealizovat všechny vaše představy v oblasti interiérového stínění.

Také čtěte  Ploché televize - vyznejte se v pojmech a zkratkách

Další články