Soutěž pro architekty – navrhněte interiér s designovým radiátorem

473

Společnost Zehnder Group Czech Republic vyhlásila soutěž určenou architektům, designérům, návrhářům interiérů a studentům architektonických oborů 4. a 5. ročníků z ČR a SR. Více informací v článku „Soutěž pro architekty – navrhněte interiér s designovým radiátorem“.

Předmětem soutěže jsou nejlepší vizualizace nebo realizace s nadčasovými designovými radiátory Zehnder Charleston. Investoři a majitelé nemovitostí si tedy mohou vyžádat realizaci splňujícími podmínky soutěže od svých projektantů a architektů.

Konání soutěže

Soutěž se vztahuje k návrhům a realizacím s datem od 1. září 2017 do 31. srpna 2018. Hraje se o hlavní cenu ve formě produktů Zehnder v hodnotě 200.000 Kč a mnoho dalších zajímavých cen. Například jako jsou mobilní telefony iPhone, designové židle Vitra nebo stolní lampy Artemide. Podmínkou je zaslání návrhů vizualizací nebo fotografií realizací v uvedeném období, v nichž je umístěný radiátor Zehnder Charleston.

Podmínky soutěže

Pro soutěž je nutné zaslat 3 pohledy = 3 různé náhledy v interiéru s pohledem na radiátory ve formátu jpg nebo pdf – mailem na adresu: info@zehnder.cz , označené názvem: firma_město_jméno_příjmení. Nejzdařilejší návrhy budou vyhodnoceny odbornou porotou, uveřejněny na www.zehnder.cz a navíc se objeví i v tištěných i elektronických publikacích mediálních partnerů soutěže a dalších médií.

Architekti a designéři – podrobné podmínky najdete na stránkách http://www.zehnder.cz/designcontest .

Porota a vyhodnocení

Přihlášené soutěžní práce bude posuzovat odborná porota jmenovaná vyhlašovatelem soutěže. Ceny budou uděleny na návrh poroty těm soutěžním návrhům, které nejlépe splňují kritéria dle zadání předmětu soutěže. Porota bude sledovat zejména tato kritéria celkové architektonické a dispoziční řešení, technicky správný návrh radiátorů s ohledem na zajištění optimálního vytápění a respektování zásad stavební fyziky a správnou specifikaci výrobků.