Výstava Dům a bydlení v Liberci již 19-21.10.2018

1055

Od pátku 19. do neděle 21. října každý den od 9 do 17 hod se zaplní areál liberecké Home Credit Arény expozicemi vystavovatelů z oboru interiérového i exteriérového vybavení domácnosti, vytápění, stavebnictví a bytových doplňků. Na výstavě DŮM A BYDLENÍ si jistě každý návštěvník najde inspiraci k vylepšení svého bydlení. Představí se zde přes 130 vystavovatelů z celé České republiky.

Proč je regionální stavební výstava v LIBERCI mezi vystavovateli i návštěvníky tak oblíbená?

Naše myšlenka pořádání regionálních výstav o bydlení vznikla před 25 lety.  I přesto, že Liberec již nedisponuje klasickým výstavištěm, se snažíme návštěvníkům nabídnout co nejpříjemnější prostor a na jednom místě představit, co největší počet společností působících v libereckém regionu v oblasti bydlení. Šetříme tím čas, každého, kdo právě staví nebo rekonstruuje. Během jednoho dne se seznámí s nabídkou trhu a mají možnost přímého porovnání produktů. Navíc řada společností na výstavách vyhlašuje zajímavé akce a slevy.

Co konkrétně na výstavě uvidíme?

Podzimní část je určena především pro interiérové vybavení a vytápění. Návštěvník zde nalezne bytové doplňky, sedací soupravy, podlahy, okna, dveře, vytápění, ale i stavební realizační firmy.

Chcete si postavit moderní dům a máte rádi přírodu?

Zkuste dřevostavbu. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu s nízkou provozní spotřebou energie a rychlou realizací.

V současné době neustálého zdražovaní má vše, co souvisí s úsporou energií opravdu zelenou. A i když se v domácnosti budeme cítit skvěle, to pravé „teplo domova“ bez správného technického zázemí získáme jen obtížně. Proto bude připravena velká nabídka různých druhů vytápění – tepelná čerpadla, solární kolektory, kotle všech typů, krby až po podlahové vytápění. Navíc na výstavě bude mít stánek Státní fond životního prostředí, který bude informovat o dotačních programech –  Zelená úsporám, Kotlíková dotace a Dešťovka.

K domu patří také zahrada, i přesto, že výstava probíhá v říjnu, představí se zde zahradnické firmy, které nabídnou podzimní vazby a trvalky a stromky.

Místnost bez obrazů je pouze neosobní prostor. Útulný domov tvoří drobnosti, jako jsou obrazy nebo různé dekorativní předměty. Na výstavě nakoupíte i dekorace, drobné dárky a vonné svíčky. Věřím, že zde nakoupíte i první dárky na Vánoce.

A co oblíbené losování, potěšíte i letos návštěvníky zajímavou výhrou?

Ano jistě, každý návštěvník se může zúčastnit losování. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen. Ceny do soutěže věnují vystavovatelé výstavy Dům a bydlení.

Těšíme se na Vás 19. – 21. 8. 2018 v Home Credit Areně.