Veletrh Střechy, stavba 2016

Již po pětadvacáté zahájí stavební sezónu letošního roku odborný stavební veletrh Střechy, stavba 2016 v Ostravě. Ve dnech 25. – 27. února se Výstaviště Černá louka stane dějištěm setkání jak odborné veřejnosti, tak koncového zákazníka s významnými osobnostmi stavebního oboru.

Veletrh Střechy, stavba 2016

Mimo vystavovatelů, se zde na návštěvníky budou těšit odborné poradny, kam si bude moci každý návštěvník zajít s konkrétním dotazem. Připraveny budou poradny na téma Komíny, Krby a kamna, Feng Shui a nová poradna Zateplování budov (stavíme, renovujeme, zateplujeme). Bohatý program výstavy doplní učňovské soutěže. Ve čtvrtek 25.2. se bude v konferenčním centru konat konference na téma Dynamika proměn bydlení.

Souběžně s výstavou Střechy, Stavba bude probíhat 4. ročník výstavy „Výtahy a zdvihací technika“. Budou se zde prezentovat poskytovatelé kompletních výtahových zařízení a jejich částí, včetně bezpečnostních komponentů, kteří působí především na českém výtahovém trhu. Výstava je určená odborníkům z oblasti výtahářského průmyslu, bytovým družstvům a správcům bytových domů, kteří mohou na jednom místě získat přehled o současném vývoji výtahové a zdvihací techniky. Tím mohou výrazně přispět k případnému ulehčení rozhodování při potřebě výměny nebo renovace starých výtahů.

Střechy, Stavba 2016 banner

Na vELETRHU STŘECHY, STAVBA 2016 můžete vyhrát střechu ze skandinávské ocele ZDARMA!

Čtvrtstoletí série výstav STŘECHY, STAVBA – to už je slušná historie, co říkáte? Přijeďte se podívat, poradit a inspirovat 25.2. – 27.2.2016 do Ostravy i Vy!

Další články

Také čtěte  Stavební a zahradní veletrhy a výstavy 2020 v ČR