STAVÍME, BYDLÍME 2018 Třebíč – výstava plná přednášek a expozic

7. – 8. února 2018 se uskuteční tradiční stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME v budově Fórum v Třebíči. Letošní novinkou výstavy jsou odpolední bloky přednášek a diskuzních dílen v malém sále. V hlavním sále se představí přes 30 expozic s nabídkou všeho, co souvisí se stavbou a rekonstrukcí domu či bytu. Vstup na výstavu je zdarma.

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte, jak ušetřit?

O výhodných dotacích na zateplení domu, výměnu oken, dveří, výměnu elektrického kotle za tepelné čerpadlo, instalaci solárních systémů nebo nucené větrání s rekuperací se dozvíte na přednášce 8. února od 14 hod. Přemýšlíte, čím v suchém létě zalévat zahradu a jak ušetřit za pitnou vodu? I to vám zástupce Státního fondu životního prostředí ČR poradí. Budete mít prostor i pro konkrétní dotazy a konzultace.

Chcete využít obnovitelné zdroje energie k energetické nezávislosti? Jak vybrat tepelné čerpadlo a nespálit se?

S tím vám poradí zástupci Cechu topenářů a instalatérů 8. a 9. února od 15 hodin.

S výhodami podlahového topení se seznámíte na přednášce 8. února od 16 hodin a 9. února od 14 hodin. Podlahové vytápění šíří teplo od podlahy, tím zajistí vyšší komfort bydlení oproti dříve využívaným radiátorům a také zvýší cenu nemovitosti. Díky inteligentním termostatům šetří vaši peněženku a zajišťuje teplo jen tehdy, kdy ho potřebujete.

Řešíte problém s netěsností topení, odpadu, vodovodního či plynového potrubí? Nechcete si nechat bourat stěny a podlahy? Seznamte se na výstavě s technologií utěsnění pomocí rozpuštěných minerálních krystalů.

Modernizace bydlení, vylepšení interiéru

Jste na počátku modernizace svého domu nebo bytu? Vylepšete si interiér designovými dveřmi a zárubněmi, exkluzivními podlahami, moderním osvětlením. A to vše si můžete na výstavě přímo vybrat nebo objednat. Teprve se rozhodujete mezi dřevostavbou a jinými nízkoenergetickými variantami domů? Proberte na výstavě s odborníky různé varianty staveb a vyberte si dům svých snů přímo z katalogů.

Také čtěte  TV tipy - pořady o bydlení a zahradě

Pokud bojujete s vlhkostí v domě, poraďte se s odborníky o sanaci zdiva. Zamrzají vám okapy a venkovní stání pro vaše auto? Nechte si navrhnout řešení od české firmy s elektrickými topnými kabely. Pro klidnější spánek si můžete vybrat z novinek v zabezpečení domu.

Co dalšího na výstavě uvidíte?

Namátkou uvedeme např. funkční garážová vrata, dřevoplastové terasy a ploty, nabídku stavebnin nebo si objednáte řemeslníky na opravu koupelny či stavbu krbových kamen.

Kdy zajet do Třebíče?

Výstavu Stavíme, bydlíme Třebíč 2018 můžete navštívit ve středu 7. února od 9 do 18 hod. nebo ve čtvrtek 8. února od 9 do 17 hod. ve Fóru. Zúčastněte se losování o pravý diamant, poslechněte si odborné přednášky, využijte možné diskuze, prohlédněte si nabídku v expozicích, poraďte se s odborníky. Na vaši návštěvu se těší pořadatelé již 15. ročníku této jediné tradiční stavební výstavy v Třebíči.