Nové velmi nízké zastřešení Casablanca Flow

1593

Pořiďte si nové zastřešení Casablanca Flow a vyhřívejte už jen vodu v bazénu

Společnost ALBIXON a.s. přichází na začátku roku 2017 s novým typem zastřešení bazénu Casablanca Flow. V porovnání s u nás obvyklým zastřešením je o více než polovinu nižší, takže kromě bazénu zbytečně nevytápíte žádný další prostor. Produkt Casablanca Flow také využívá o polovinu nosnější krytinu a o třetinu méně profilů, což také přispívá k nižším tepelným ztrátám.

Nový typ zastřešení Casablanca Flow má velmi nízký tvar konstrukce (až o 55 % nižší, než bývá u podobných řešení obvyklé), proto nebudete svým bazénem vytápět zbytečný prostor nad ním a ušetříte tak na energiích.

Méně profilů, nosnější krytina

S novou konstrukcí je spojeno využití o 50 % nosnější krytiny, která nevyžaduje tolik dělících prvků. Celková spotřeba profilů je o 33 % nižší. Díky silnější krytině a menšímu množství spár mezi krytinou a profilem je zastřešení bazénů Casablanca Flow energeticky efektivnější. Dochází k menším tepelným ztrátám, což opět přispívá k ekonomickému provozu bazénu.

Menší masa materiálu znamená také celkově lehčí obsluhu zastřešení. Když si budete chtít zaplavat, sami zvládnete jednoduše otevřít celý bazén nebo jen jeho část a hurá do vody! Ergonomie je vůbec velkou předností tohoto typu zastřešení. Když manipulační páku uvedete do svislé polohy, nemusíte se už při otevírání a zavírání zastřešení ohýbat až k zemi. S celou konstrukcí se vždy snadno pohybuje, ať už zvolíte provedení s kolejnicemi, nebo bez nich (tedy jen s vodící lištou).

Větrání, údržba

Casablanca Flow má zvedací přední čelo a výklopné zadní čelo, takže vyvětrání vnitřního prostoru je otázkou pár okamžiků. Cirkulace vzduchu pod střechou je optimální.

Jednoduchá je také údržba tohoto zastřešení – právě díky ergonomickému tvaru. Spadané listí či jiné případné nečistoty po střeše sjedou jako po másle, takže nemusíte nikam šplhat s koštětem. Prostě zametete kolem bazénu a je hotovo.

O společnosti Albixon

ALBIXON a.s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů, zastřešení a Skytrií již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 93 zemí světa. Široké produktové portfolio zahrnuje také čistírny odpadních vod a jímky. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.