Nová řada plynových krbů Karma Noblesse 700 a 900

1211
Karma Noblesse 700

Společnost Karma Český Brod a.s. představuje nové vestavné plynové krby Noblesse 700 a 900, které vytopí místnosti o velikosti až 230 m3, nabízejí naprostou bezpečnost provozu a lze je ovládat přes dálkové ovládání. Včetně možnosti využití Wi-Fi modulu. Konstrukce krbu navíc umožňuje sledovat planoucí oheň. Více v článku „Nová řada plynových krbů Karma Noblesse 700 a 900“.

Technické podrobnosti, řešení odtahu

Vestavné plynové krby řady Noblesse můžou být v provedení prosklení LF, LRF, RF. Mají uzavřenou spalovací komoru. Spaliny jsou odváděny odtahovým systémem (koaxiální odkouření Karma dle potřeb horizontální nebo vertikální), zároveň vzduch pro hoření je nasáván v rámci odkouření z venkovního prostředí. Díky své konstrukci a technickému provedení jsou krby i velmi úsporné a dokáží pracovat ve výkonu od 4,3kW při zachování svých hlavních předností až do 13,2kW.

Karma Noblesse 900

Ovládání, nastavení teploty i zapojení do chytré domácnosti

Krby Noblesse jsou provozně plně řízené elektronicky. Tepelné pohody je dosaženo velmi rychle. Díky konstrukci teplo vyzařuje do svého okolí a za pomoci průduchů v horní části je možné přivádět teplo i do dalších prostor sousedních místností. Vždy záleží na zvoleném provedení obestavby i volbě průduchů uschovaných pod instalovanou mřížkou v rámci místnosti.

Karma Noblesse "oheň"

Konstrukce spalovací komory doplněna keramickými prvky nad hořákem umožňuje pohled na planoucí oheň, který je srovnatelný s krby na dřevo. Krb je vybaven celkem pěti hořáky. Díky modulaci plamene může pracovat ve velmi úsporném režimu, aniž by to ovlivnilo pohled na planoucí oheň.

Na rozdíl od klasických krbů na pevné palivo lze u plynových krbů řady Noblesse velmi jednoduchým způsobem nastavit požadovanou teplotu v místnosti, kterou plynový krb automaticky udržuje.

Karma Noblesse 700

K maximálnímu pohodlí pro obsluhu je použito dálkové ovládání. Díky Wi-Fi modulu můžete napojit i do režimu chytré domácnosti. Krby jsou vybaveny termostatem, elektronickým zapalováním.

Více informací na webu společnosti Karma ZDE .