Projekt domu zdarma, hrubá stavba do 4 dnů – to je DJT

1738
DJT - 19 Stavba domu druhé podlaží

Hrubá stavba postavená v řádu dnů, navíc z dlouhověkého přírodního materiálu se skvělými izolačními vlastnostmi a projektová dokumentace zdarma… Že to zní jako pohádka? Ano, je to tak. Pohádkovou stavbu bez starostí najdete v nabídce Dům jedním tahem.

DJT – Domy jedním tahem

Domy jedním tahem můžete znát také pod zkratkou DJT. Jsou to montované domy z velkoplošných dílců odlitých z keramického betonu. Ty se ve výrobě pečlivě připraví a pak se na hotové základové desce smontují za neuvěřitelné 2-4 stavební dny.

DJT - 09 Stavba domu stavba základové desky a materiál LiaporDJT - 13 Stavba domu první podlaží DJT - 23 Před osazením výplní otvorů DJT - 24 Předání domu k dokončení

Dva dny stačí na dokončení hrubé stavby přízemního domu, 4 stavební dny zabere hrubá stavba domu patrového. Během stavby se používá jen minimum mokrých procesů, a proto není potřeba „nechat stát“ stavbu přes zimu. Nastěhovat se můžete prakticky ihned po finalizaci domu. Ne nadarmo je tak výstavba DJT často srovnávána s dřevostavbami. Tady ale podobnosti končí.

Základní stavební materiál – LiaporBeton

Základním materiálem výrobu Domů jedním tahem je LiaporBeton – lehký keramický beton s obsahem 100% přírodního keramického kameniva Liapor. Právě jemu vděčí za opravdu dlouhou životnost. Díky své keramické podstatě nabízejí ale také příjemné vnitřní klima – v zimě drží teplo uvnitř, v létě naopak venku.

DJT - 25 Dům po finálním dokončení

Typový projekt rodinného domu zdarma, k tomu akční nabídky

DJT nabízí typové projekty svých 25 domů zcela ZDARMA k podpisu smlouvy na stavbu domu. Katalog rodinných domů obsahuje domy navržené na základě nejčastějších požadavků zákazníků. I přes to, že se jedná o typová řešení, lze je částečně přizpůsobit individuálním představám. Nejčastěji se jedná o zrcadlové převrácení dispozic, posunutí příček nebo úpravy oken. Většina zákazníků však žádné úpravy v projektu dělat nepotřebuje. Za více než 20 let své existence totiž tým DJT doladil typové projekt téměř k dokonalosti.

Pravidelně můžete také využít dalších lákavých nabídek. Nyní je typová projektová dokumentace zdarma. Do konce roku 2020 nabízí DJT k projektové dokumentaci ještě průkaz energetické náročnosti budovy zdarma (PENB). Celková úspora tak činí až 55 510 Kč!

Více informací o Domech jedním tahem a mimořádných výhodných nabídkách najdete na webu www.dumjednimtahem.cz .