Nerušené výhledy ze 45.patra sky lounge Uncle v Londýně

776
Guardian Glass - Uncle Londýn 18630

Střešní zahrady, prostory pro coworking či „nebeskou lounge“ ve 45. patře s výhledem na celý Londýn – to vše si mohou naplno vychutnat obyvatelé nejvyšší rezidenční budovy v Londýně, s názvem UNCLE, stojící ve čtvrti s neobyčejným názvem Elephant and Castle. Skla do projektu dodala společnost Guardian Glass. Více na fotografiích a v článku „Nerušené výhledy ze 45.patra sky lounge Uncle v Londýně“.

Udržitelný a komfortní prostor uprostřed ruchu velkoměsta

Elephant and Castle symbol - London (Uncle)

Elephant and Castle je v současnosti jedna z nejrychleji měnících se čtvrtí na jihu Londýna. Dříve se jí díky své strategické poloze a širokému kulturnímu vyžití přezdívalo „Piccadilly of South“, během druhé světové války však byla výrazně poničena a prošla si obdobím „zašlé slávy“.

Nyní prochází rozsáhlou revitalizací a nové rezidenční projekty v ní vyrůstají jako houby po dešti. Jedním z nich je rezidenční komplex UNCLE Elephant and Castle, ve kterém architekti ze studia Squire and Partners vytvořili udržitelný životní prostor uprostřed ruchu velkoměsta.

Guardan Glass - Uncle 18624

Rezidenční komplex nabízí k pronájmu jedno i dvoupokojové apartmány o minimální velikosti 52 metrů čtverečních. Všechny byty jsou kompletně vybavené a disponují soukromým balkónem. Nájemníci mohou využívat veškeré společné prostory jako posilovna, sky lounge ve 45. podlaží, prostory ke coworkingu, komunitní zahradu i kavárnu.

Uncle Elephant and Castle London - 45th floor skylounge (foto Uncle)

Zážitek z kvalitního rezidenčního ubytování je umocněn působivým interiérovým designem. Měsíční cena pronájmu kompletně vybaveného apartmánu v rezidenci UNCLE Elephant and Castle se pohybuje od 1800 liber výše.

Zajímá Vás řešení apartmánů?

Vypátrali jsme pro vás také řešení apartmánů. V nabídce pronájmu jsou apartmány s 1 a dvěma ložnicemi (něco jako naše 1+1 a 2+1), společnost Uncle nabízí apartmány i v dalších londýnských rezidencích, nebo například v Manchesteru.

Uncle Elephant and Castle, London - ukázka pokoje a balkónu (foto Uncle)

Uncle Elephant and Castle, London - ukázka 1 pokojového apartmánu (1+1)

Apartmán s jednou a dvěma ložnicemi v Uncle na jihu Londýna.

Uncle Elephant and Castle, London - ukázka 2 pokojového apartmánu (2+1)

… a výhled z balkónu.

Uncle Elephant and Castle, London - ukázka balkónu (foto Uncle)

Izolační skla SunGuard® s výbornou tepelnou izolací a nízkou odrazivostí

Guardian Glass - sklo Sunguard schema

Skla v budově jsou tvořena dvojitým izolačním sklem skládajícího se z termoizolační vrstvy a skla s kontrolou slunečního záření od společnosti Guardian Glass typu SunGuard® SuperNeutral (SN) 70/37.

Guardian Glass Sunguard - Uncle, foto 18686

Toto sklo vyniká neutrálním, transparentním vzhledem s nízkou odrazivostí a konzistentní barvou. Multifunkční povlak minimalizuje potřebu světla a nabízí výbornou tepelnou izolaci, která celoročně udržuje obyvatele v pohodlí.

Guardian Glass Sunguard - Uncle, foto 18625

O Guardian Glass

Guardian Glass, hlavní obchodní jednotka společnosti Guardian Industries, je v celosvětovém měřítku jedním z největších producentů výrobků z plaveného, pokoveného a zpracovávaného skla. Ve svých 25 závodech na výrobu plaveného skla po celém světě vyrábí společnost Guardian Glass vysoce kvalitní sklo k použití v exteriéru (jak komerčních, tak i rezidenčních budov) a na interiérové architektonické aplikace, pro dopravu a technické výrobky. Sklo od společnosti Guardian lze nalézt v domácnostech, kancelářích, automobilech a některých z nejznámějších architektonických pamětihodností na světě.

Guardian Glass Science & Technology Center průběžně pracuje na vytváření nových skleněných výrobků a řešení s využitím nejmodernějších technologií s cílem pomáhat zákazníkům. Navštivte stránky https://www.guardianglass.com/

Použité fotografie: Guardian Glass a web Uncle Elephant and Castle