Zajímavé články o bydlení – tipy březen 2015

146

Pojďme se společně podívat na vybrané zajímavé články o bydlení, které byly vydány na českém internetu v uplynulém měsíci, březnu 2015.

Odkazujeme zvýrazněným linkem v novém okně. Čtěte přímo na zdrojových stránkách.

Zajímavé články o bydlení – tipy březen 2015

Logo Nová zelená úsporám

Startuje Nová zelená úsporám. Jednodušší a pro více lidí . Podmínkou už není zateplení celého domu, stačí jen menší opatření. O příspěvek si budou moci říci i majitelé bytových domů. Program Nová zelená úsporám se zaměří se i na ty, kteří chtějí provést jen menší opatření a nemají tolik peněz na zateplení celého domu. Čtěte na Aktuálně.cz v rubrice osobní finance .

Super nápad. Patrový dům s terasou v ceně garsonky jde na dračku . Bude se líbit i Vám? My říkáme, je to super! Tuto skvělou inspiraci přináší březnový článek na Bydlení iDNES.cz .

Největší evropský veletrh keramiky Cevisama ve španělské Valencii určil trendy na rok 2015 v oblasti vybavení koupelen, obkladů a dlažeb. Hlavním trendem budou velkoformátové 3D obklady v tlumených odstínech béžové, šedé a bílé. Hitem budou také ekologické baterie a recyklované materiály. Podívejte se spolu s marianne bydlení na Trendy v koupelnách: 3D obklady, ekologické baterie a dlažby z recyklovaných materiálů .

Velikonoce, kuřátko

Blíží se Velikonoce, je tu jaro a i ve dnech, kdy to počasí nepřipomíná, si můžeme náladu vylepšit hezkou jarní výzdobou v interiéru. Pojďte se podívat na Jarní vazby pro ozdobu i potěšení. Nechte se inspirovat krásnými vazbami, které vytvořil florista Pavel Hruška a rubrika Bydlení webu Novinky.cz .

Jak si udělat: Mozaiková Velikonoční vajíčka. Co budete potřebovat: vajička, skořápky, barvy na potraviny, bílý ocet, netoxické bílé lepidlo, pinzeta, papirové ubrousky, vatové tamponky, skleněné misky. Detailní návod jak na to, spolu s obrázky, vám právě v březnu přináší web living.cz .

Byt který vás zaujme už od vchodových dveří. Tento byt je zvláštní v mnoha ohledech – architektka Anna Igriciová se nebála použít litou bílou podlahu ani v místech, kde se tu a tam objeví šlápota od bot. Na první pohled je jasné, že v tomto interiéru jde především o kontrast. Vestavěné skříně s dveřmi z italské dýhy poskytují spoustu místa pro velkolepý dámský šatník. Centrální osou bytu se stala chodba, která se na jednom konci otevírá do velkého, společného obytného prostoru… Inspirujte se a zasněte s HOME bydlení.

Pojďme se společně zasnít a podívat se do neobvyklého domu v kostarickém Punta Arenas. Zdejší obyvatelé řeší zcela jiné záležitosti, než našinec ze střední Evropy. V hustě porostlém svahu bylo třeba přijít na způsob, jak se s domem dostat nad úroveň okolní bujné vegetace. Jinak totiž z oken nového domu nebude na oceán vidět… Na návštěvu Vás zve rubrika Bydlení webu Novinky.cz .

Postavili si bungalov a bydlí levněji než v bytě. O životě v rodinném domě nikdy neuvažovali, avšak osud zařídil, že nakonec se stal jejich domovem. Majitelé se rozhodli pro dům s většími rozměry, aby v něm měl každý dostatek prostoru na své hobby. Velkou devizou domu je i prachobyčejné ticho. Domácí paní se ho ze začátku nemohla nabažit a přes den ho vysloveně poslouchala. „Sousedé nad vámi nevrtají a neklepou, když se zavřou dveře domu, je jednoduše ticho. Máme klidný spánek, vždy máme kde zaparkovat, když se vrátíme z práce,“ vyjmenovává paní Elena výhody bydlení v rodinném domě. Projděte si dům s HOME bydlení.

Bazalka - bylinky

Už je čas. Vypěstujte si doma čerstvé bylinky. Vneste do své kuchyně trochu čerstvosti a vypěstujte si za oknem bylinky. Březen je ideální pro výsev bylinek. Drtivá většina zelené ingredience potřebuje plné slunce, jen máta a meduňka snesou polostín. Díky slunečním paprskům získají svoji silnou a nezaměnitelnou vůni. Rady a inspiraci naleznete v odkazu na Žena.cz bydlení.

V průběhu mnoha let se staly dřevěné podlahy těmi nejoblíbenějšími, a to i v současných moderních interiérech. Z jakých barev a odstínů můžete vybírat? Světlá nebo tmavá dřevěná podlaha? Pomůžeme s výběrem! Inspiraci z rubriky Tipy a trendy přináší v březnu 2015 web living.cz .

Některé věci nám mohou připadat neuvěřitelné. Simon Dale z Walesu se rozhodl postavit pro svou rodinu ekologický dům za minimální náklady. Dům stavěl sám pouze s pomocí svého tchána a známých a po čtyřech měsících od zahájení stavby se mohl do svého útulného domu nastěhovat. Čtěte v článku Pohádkový dům za 90 000 Kč od HOME bydlení.

Přejeme příjemné počtení se zajímavými články o bydlení!