WPC – Woodplastic představí na FOR GARDEN nová terasová prkna

Společnost WPC – WOODPLASTIC, český výrobce WPC teras, obkladů a plotů , představí na mezinárodním veletrhu FOR GARDEN extra široké terasové prkno řady MAX s novým povrchem RUSTIC. Předností teras z prken o šířce téměř čtvrt metru je rychlejší montáž, úspora spojovacího materiálu a unikátní vzhled díky menšímu množství spár.

WoodPlastic ukáže své terasové prkno MAX RUSTIC s novým designem v průběhu mezinárodního veletrhu zahradní architektury FOR GARDEN ve svém stánku číslo 1C12 v hale 1. Veletrh se uskuteční v pražských Letňanech od čtvrtka 21. do neděle 24. března 2019. Experti společnosti WoodPlastic budou na místě připraveni návštěvníkům poradit s výběrem optimální terasy, obkladů či plotu a umožní jim seznámit se s materiálem WoodPlastic® a s novinkami v oboru.

Aktuální trendy

K hlavním trendům současnosti patří pozvolný ústup od pravidelně drážkovaných povrchů, a to v případě všech profilů. Zájem zákazníků, a tedy i výrobců se naopak stále výrazněji přiklání k terasám ze širokých prken, a to jak z mnoha estetických, tak i čistě funkčních důvodů.

Nové prkno MAX RUSTIC s plným profilem o rozměrech 195 x 23 x 4000 mm dovoluje mnohem lépe vyniknout elegantním vzorům povrchu teras WoodPlastic®. V případě prken RUSTIC se jedná o povrch imitující drásané dřevo. V ploše navíc získávají terasy MAX nezaměnitelný vzhled i díky menšímu množství spár, než je tomu u prken standardní šířky.

Zájemci budou mít možnost získat podrobné informace o výrobě prken WoodPlastic® a o výhodách inovativního profilu MAX, vyráběného v šesti barevných odstínech. Díky širšímu profilu je montáž terasových prken řady MAX rychlejší než u teras běžným profilem 137 mm. Stejně tak i spotřeba spojovacího materiálu je až o 30 % menší než u užších profilů.

Vyberte si svoji terasu MAX

Kompletní řadu teras MAX společnosti WoodPlastic tvoří celkem tři typy produktů. K těm nejoblíbenějším patří vedle nově prezentovaného prkna MAX RUSTIC také MAX STAR s drážkami vytvářejícími čisté linie a varianta s embosem MAX FOREST.

Také čtěte  2019: Flora Olomouc zve na podzimní „Zahradní slavnost“

Bezmála dvaceticentimetrová šířka řadí terasová prkna MAXnejširším produktům na trhu s WPC prkny plného profilu. Unikátní terasová prkna MAX jsou stejně jako všechny ostatní produkty společnosti WoodPlastic vyráběna v České republice s využitím nejmodernější laserem řízené technologie Strandex.