Vytvořte si osvětlení které potěší i překvapí

255

Žijeme v době, kdy chceme ušetřit každou minutu svého drahocenného času. Chceme se obklopovat tím nejmodernějším zařízením, které nám tento čas daruje. I když je smutné, že náš čas je tak cenný, pomalu si uvědomujeme, že ten kousek volného času chceme strávit naplno. Chceme si užít každý moment v teple našeho domova s nejbližšími v příjemných a moderním prostředí, které jsme si přizpůsobili podle našich snů a tužeb.

K tomu neodmyslitelně patří i osvětlení prostoru, ve kterém se nacházíme. Na první pohled jen zanedbatelný detail, který si uvědomíme až tehdy, když máme příležitost se nacházet v prostředí, kde je tento detail dotažen do dokonalosti. V podstatě většinu dne využíváme umělé osvětlení prostoru a to hlavně v zimě. Tak proč si jím nenavodit tu správnou atmosféru. Vytvořte si osvětlení které potěší i překvapí.

ledko_philips_hue_lampa_7146060phhue-still-stropni-led-svitidlo-s-ovladacem-32613-48-p7-1

Vytvořte si osvětlení které potěší i překvapí

Philips HUE představuje nejnovější technologii, která vám nabízí vše co je potřebné pro to nejlepší osvětlení vaší domácnosti, kanceláře, hotelu nebo exteriéru kolem domu. Je cenově přístupná každému a snadno se ovládá. Žijeme v době internetu, chytrých telefonů, komunikace přes různé aplikace. A toto všechno právě využívá i HUE. Takže, i když je to novinka, nemusíte se obávat nějakého náročného ovládání. Využívá jen to, na co jste zvyklí každý den. Díky této technologii se posunete o krok dál.

hue-bridge

Základem technologie HUE je základna, tzv. Bridge. Je to spojení mezi vámi a žárovkou, kterou ovládáte. Stačí vám k tomu chytrý telefon nebo tablet, stažená aplikace a pomocí WiFi sítě můžete ovládat vaše světla v celém domě na dálku. A to ne jedno světlo, ale až 50 světel můžete vypínat, zapínat, stmívat, zesilovat nebo rozblikat. Podle potřeby či nálady si můžete přizpůsobit intenzitu, či barvu světla každé žárovky zvlášť nebo všech najednou. A to z kteréhokoliv místa na světě, jen pomocí internetu a aplikace.

philips-hue-lightstrips

Výhodou je, že bezdrátové žárovky LED, které podporují HUE můžete instalovat do vašich stávajících svítidel. Postupně můžete podle financí měnit žárovku za žárovkou. Aplikace HUE je dostupná pro iOS i pro Android. Je snadno ovladatelná a dokáže uložit jakékoliv vaše nastavení.

Pokud zapojíte novou žárovku podporující HUE technologii, ihned se vám na základně objeví, takže nemusíte nic nastavovat. Zapojení HUE v místnosti je velmi snadné. K její instalaci stačí jen tři kroky. Zapojit žárovky, zapojit HUE základnu a navázat spojení s telefonem nebo tabletem přes staženou aplikaci, dostupnou přes APP Store nebo Google Play. Aplikace si jednotlivé žárovky pojmenuje, abyste věděli, kterou máte ovládat. A to je vše.

Výhoda je i to, že si můžete předem nastavit vypnutí nebo zapnutí světla. Ocení například maminky, jejichž ratolesti neradi usínají při úplné tmě. Hue si můžete nastavit, aby vás svým svitem probudilo, nastavit světlo v kuchyni, které se rozsvítí v době, kdy víte, že koláč v troubě je již hotový, nebo si můžete nechat nastavit světlo, aby blikalo v době, kdy máte něco udělat.

philipshue-section5-img

Představte si, že pomocí IFTT T serveru vám světlo může oznámit, že vám přišel mail, nebo že máte schůzku v kalendáři. Jednoduše, už vám věci nebude připomínat zvuk, ale světlo, což je mnohem příjemnější.

Světlo je velmi důležité pro naši náladu. Díky HUE si dobrou náladu můžete vytvořit sami. Můžete jím ovlivnit to, jak se cítíte. Nastavíte si jednoduše barvu a intenzitu, abyste se cítili co nejlépe a nejpříjemněji. Nafoťte si západ slunce, který vás okouzlil, nebo světlo vytvořené modrým oceánem. Použijte ho jako předlohy a nastavte si podle ní barvu a intenzitu vašeho světla. I toto HUE dokáže.

philips_hue_prenosny_bezdratovy_vypinac

Jednoduše žijeme v době, kdy si můžeme i na oko banální věc jako osvětlení, přizpůsobit a zpříjemnit díky momentálně nejdokonalejší technologii. HUE od Philips nám všem nabízí možnost vstoupit do nové doby, kde klasické vypínače ztratí svůj smysl.