Výhody trvalého zastřešení bazénu

1799

O tom, že zastřešení bazénu přináší nejen prodloužení koupací sezóny o dva až tři měsíce, zvýšení teploty až o deset stupňů, možnost koupání i za nepříznivého počasí i snadnou péči o samotnou vodu v bazénu, není pochyb. Trvalé zastřešení bazénu vám však dopřeje další výhody navíc. A jak jinak než ty příjemné.

Užijete si koupání ve vlastním bazénu naplno

Téměř každou českou zahradu zdobí nějaký bazén – jsme zkrátka vodomilové. Koupání v soukromí vlastní zahrady, bez placení drahého vstupného a mačkání se s ostatními ve vodě i na dece, to je luxus, kterému jde jen stěží odolat. Abyste si koupání užili na maximum, je moderním řešením bazén zastřešit.

Koupací sezóna se díky zastřešení prodlužuje od jara až do podzimu, a to díky sluníčku a skleníkovému efektu, který ohřívá vodu uvnitř bazénu rychleji a také její teplotu nenechá v chladnějších dnech či nocích jen tak klesnout dolů. Díky trvalému bazénovému zastřešení se navíc můžete směle koupat i za deště či v případě, že fouká vítr.

Trvalé zastřešení bazénu je bezpečné i komfortní

Trvalé zastřešení bazénu je skutečně bezchybným hlídačem bezpečnosti vašich dětí, domácích mazlíčků i vás samotných. Zabrání totiž nechtěnému pádu do vody a doslova fatálním následkům. Navíc je samozřejmostí, že trvalé zastřešení bazénu můžete také uzamknout, aby do vody skutečně nemohl nikdo bez vašeho vědomí.

Trvalé zastřešení bazénu navíc skvěle bojuje proti všem případným nečistotám, které by vám mohly znehodnotit vodu v bazénu a přidat práci s její údržbou. Dobrým důvodem, proč si zastřešení pořídit je i fakt, že získáte mnohem teplejší vodu ke koupání, a to bez toho, aniž byste museli investovat do drahého ohřevu vody – i ten si však bez potíží můžete k zastřešení bazénu pořídit, pokud si libujete ve skutečně teplé vodě.

Opomenout nesmíme ani fakt, že trvalé zastřešení bazénu umí vaší zahradě dodat moderní kabát a vylepšit její vzhled i design. Dnes již můžete zastřešit prakticky jakýkoliv bazén a to i ten kruhový.

Hlavní argumenty, proč si pořídit trvalé zastřešení bazénu
1. Prodloužení koupací sezóny
2. Úspora nákladů na provoz i čištění vody
3. Ochrana bazénu a vody před nečistotami
4. Přirozeně teplejší voda v bazénu
5. Bezpečnostní hledisko – ochrana před nechtěným pádem do vody

Zaujala vás zastřešení? Věřte, že nemusí být finančně nákladné. Pro více informací navštivte web alupo.cz .