Udělejte si podzim hezčí a příjemnější

732
Okno s podzimní dekorací - ilustrační foto

Podzim si často spojujeme s nepříjemným lezavým počasím, šerem, únavou a špatnou náladou. Přestože sluníčka ani denního světla už si tolik neužijeme, rozhodně není ani v těchto pochmurnějších měsících nutné propadat chmurám. Udělejte si z podzimu své nejoblíbenější roční období pomocí pár triků v článku „Udělejte si podzim hezčí a příjemnější“.

Zahřejte se i bez topení

Chladnější měsíce přímo svádí k tomu zachumlat se do teplé deky s knihou či oblíbeným seriálem. Nejenže vás taková deka příjemně zahřeje, ale navíc dodá šmrnc vašemu interiéru. Nechte se rozmazlovat jemnou látkou, která vás příjemně obklopí a zahřeje a dopřejte si po náročném dnu zasloužený odpočinek.

Deka vás zahřeje u televize, ale co v ložnici? Noci jsou čím dál tím chladnější a klasické povlečení vás může přivítat spíše chladem než vytouženým pohodlím.

Tento problém podzimních a zimních měsíců vyřešíte mikroplyšovým povlečením a prostěradlem, které je tak hřejivé, že se nemusíte ani v nejchladnějších podzimních večerech bát na noc otevřít okno.

Povlečení, postel, noční stolek, dekorace - MK Lůžkoviny, zboží

Užijte si sezónu horkého čaje, čokolády a svařáku

Pokud letním měsícům něco chybí, je to to pravé potěšení ze šálku teplého nápoje. Ať už jde o čaj, kávu nebo třeba horkou čokoládu, je jen málo příjemnějších věcí než pod příjemnou dekou usrkávat nápoj, ze kterého ještě stoupá pára a hrnek příjemně hřeje vaše ruce, zatímco se příjemné teplo rozlévá i uvnitř těla.

Udělejte si na sebe chvíli času a vychutnejte si svůj oblíbený teplý nápoj v klidu, při své oblíbené činnosti a podzim bude najednou hned o něco krásnější.

Svíčky vašemu bytu dodají vůni i jedinečnou atmosféru

Vedle teplé deky, teplých nápojů, dýní a barevného listí k podzimu neodmyslitelně patří také svíčky. Ideální jsou vonné svíčky sojové svíčky nebo ty ze včelího vosku, které na rozdíl od levnějších z parafínu do prostředí nevypouští žádné škodlivé látky, pouze nádhernou vůni a atmosféru.

Máte malé děti či zvířata, které se kolem svíček nebezpečně motají a mrzí vás, že si nemůžete plápolající světlo vychutnat? Zkuste LED svíčky, které se třepotají podobně jako skutečné, a přitom jsou naprosto bezpečné.

Podzimní sezóna může být s trochou času a péče o sebe samé skutečně úžasná. Zapomeňte na pár okamžiků na stres a dopřejte sobě i svým blízkým tu pravou podzimní náladu.