SUZUKA – originální plot imitující žulu

Toužíte po kvalitním, vysoce odolném plotě, ale chcete něco netradičního a originálního? Vybočte z řady a pořiďte si betonové oplocení věrně imitující přírodní žulu, dodávané v několika barevných odstínech. Více v článku “SUZUKA – originální plot imitující žulu”.

Plotové tvarovky SUZUKA

Řeč je o plotu s povrchovou úpravou SUZUKA… Co se vůbec pod exotickým názvem SUZUKA skrývá? Jedná se o speciální nástřik z Indonésie, vysoce kvalitní pryskyřičnou hmotu na vodní bázi obsahující přírodní kamenivo a keramické písky.

A aby byl efekt co největší, hmota se ručně nanáší na tvarovky PlayBlok s fazetou imitující spáru a rovněž na zákrytové prvky chránící plot.

Výhody

Nejen že se tvarovky s tímto povrchem snadno čistí, ale jsou také odolné vodě, chemickým látkám, UV záření, prachu, nečistotám a jakémukoliv nárazu či oděru. A co víc, SUZUKA nabízí výbornou stálost barev a dlouhou životnost, a to vše v souladu s životním prostředím.

Dostupná barevná provedení

Nástřik je vyráběn v šesti barevných provedeních: bílá, černá, skořicová, růžová, žlutá a hnědá.

Stavbu plotu zvládnete i svépomocí

V čem spočívá výhoda fazetových bloků PlayBlok? Jednotlivé vibrolisované tvarovky se na sebe skládají na sucho, bez použití malty a spárování, pohledovou spáru tvoří pouze zkosené nebo pravoúhlé hrany. Dutiny v tvarovkách jsou určeny pro vyplnění betonovou směsí, ale pouze tam, kde je to nutné pro umístění výztuže ze statických důvodů. Manipulace s bloky je tedy velice snadná a při dodržení doporučených postupů zdění zvládne práci i šikovný kutil.

Systém PlayBlok, ať už v základních povrchových úpravách nebo v povrchové úpravě SUZUKA, je oblíben především díky zkosené hraně (fazetě), která nahrazuje spáru, což usnadňuje výstavbu. Ovšem svou oblibu si získal právě i svým atraktivním vzhledem a širokou nabídkou rozměrů, povrchů a barev.

Tvarovky PlayBlok umožňují svou rozměrovou přesností výstavbu bez použití malty nebo jiného tmelu. Spolupůsobení konstrukce pro přenos jednotlivých sil je zajištěno vyplněním minimálně každé druhé dutiny tvarovky betonovou směsí. Stavba opěrných zídek se tak stává doslova hrou, je rychlá a výsledek je mnohem vzhlednější a levnější než spárované stěny a zahradní zídky.

Také čtěte  Aby vše dokonale ladilo. Výběr umyvadla a vany znamená i správné doplňky

Další články