Spolehlivé řešení komfortního větrání s rekuperací tepla

296

Spolehlivé řešení komfortního větrání s rekuperací tepla

Zehnder, přední švýcarský výrobce a specialista na větrání s rekuperací tepla nabízí nejen kompletní systém výrobků, zahrnující prvotřídní větrací jednotky a vysoce hygienické rozvody vzduchu, ale rovněž rozsáhlou technickou podporu. Podporuje jak zkušené firmy, zabývající se větráním a které Vám rád doporučí pro spolehlivou instalaci, tak i instalatéry, které máte zvolené pro instalace topení a vodoinstalace a kterým pomůže s instalací a zprovozněním větracího systému. Jedině tak získáte žádaný komfort, trvale čerstvý vzduch a úsporu nákladů na vytápění.

Technická podpora

■ Poradenství před i v průběhu zakázky
■ Návrh koncepce větrání do 5 pracovních dnů vč. schéma vedení rozvodů vzduchu a cenové nabídky
■ Zaškolení instalatérů a projektantů v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí nebo v Praze
■ Zaškolení specialistů pro vyregulování systému větrání, pomoc na první zakázce, zapůjčení měřícího zařízení
■ Pružné dodávky výrobků pro rozvod vzduchu ze skladu spolupracujících velkoobchodů

Bezplatný návrh komfortního větrání

Neváhejte si vyžádat nezávazný bezplatný návrh konceptu větrání nebo si první představu udělejte sami v online programu ComfoPlan. Stačí zadat údaje jednotlivých místností, program Vám vypočítá potřebné množství vzduchu a vygeneruje kompletní výpis výrobků. Registrace a využívání programu ComfoPlan je bezplatné: http://comfoplan.comfosystems.cz

 

Odborné školicí semináře Zehnder

Požádejte o nabídku kompletního systému větrání Zehnder vč. jeho instalace vaší realizační firmu. Doporučte ji kontaktovat výrobce nebo se zúčastnit specializovaného školení a využít tu nejlepší příležitost jak získat odborné znalosti a seznámit se s funkčním systémem větrání a prohlédnout si vzorky mnoha designových koupelnových a bytových radiátorů a stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení Zehnder. Školení probíhají ve dvou výstavních a školicích centrech Zehnder Akademie, které můžete rovněž kdykoliv navštívit se svým zákazníkem nebo doporučit Vašemu zákazníkovi. Program a termíny školení získáte na: www.zehnder.cz/sluzby/skoleni .

■ Zehnder Akademie – Zehnder Group Czech Republic s.r.o., Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II
■ Zehnder & Husky Akademie, Vídeňská 573, 252 42 Praha – Vestec (otevřeno Po-Pá 9-12, 13-17 hod)

Z materiálů Zehnder Group Czech Republic s.r.o.