Spa – relaxujte chytře

1494

Spa – relaxujte chytře

Co může být lepší než vrátit se z práce domů po vyčerpávajícím chladném dni a vklouznout do příjemně vyhřáté vlastní vířivky. Ta může být umístěna v interiéru, ale maximální požitek poskytne hlavně venku. Už i dvacetiminutový pobyt ve spa z těla odplaví stres, uvolní napětí ve svalech a přispěje k celkové regeneraci organismu. Přemýšlejte o spa – relaxujte chytře.

Výhody termokrytu

Tato vířivka je vybavená i termokrytem a chytrými technologiemi, a její provoz je možné vyladit tak, aby představoval pouze minimální provozní náklady. Termokryt dokonale izoluje, a tím snižuje spotřebu energií, chrání vodu před vnějšími nečistotami, ale i před pádem a utonutím malých dětí. Navíc zadržuje vlhkost, takže i při instalaci uvnitř domu nemusíte investovat do náročné vzduchotechniky. Termokryt může být mechanický či automatický, který má jako jediný na světě patentován český výrobce USSPA. Vířivky s termokrytem tak získávají klíčové přednosti oproti klasickým bazénům. Ty jsou nerozlučně spojeny s letní sezónou. Vývoj posledních let však nahrává i novým variantám pobytu ve vodě, jako jsou právě vířivky a plavecké termální bazény, tzv. swim spa.

Na rozdíl od bazénů jejich sezóna nikdy nekončí, není třeba v nich vyměňovat vodu, neustále je čistit a chránit před zafoukanými nečistotami zvenčí, voda v nich je navíc udržovaná tak teplá či chladná, jak zrovna potřebujeme. Pro období, která hrozí stále větším nedostatkem vody, jsou vířivky a swim spa ideálním řešením. Nespotřebovávají opakovaně velké množství vody jako bazény, a tím šetří životní prostředí i vaši kapsu. V neposlední řadě jsou k dispozici vždy, kdy si na ně vzpomenete, vždy čisté, teplé a připravené pro relaxaci.

Každodenní potěšení i z ovládání

První a největší český výrobce, firma USSPA, navíc svoje vířivky vybavuje řadou revolučních technologií pro zobrazování, řízení a ovládání, jež vám z používání spa učiní každodenní potěšení.

Jednu z hlavních technologických novinek představuje iNvision display, který zcela změnil dosavadní koncept displeje ve spa. Již neslouží jen pro nastavování chodu, ale nově i jako přehledný informační panel pro uživatele během koupele. Mimo běžné údaje (například teplota vody, čas, indikace chodu topení a filtrace) USSPA jako první v oboru přinesla možnost zobrazení venkovní teploty, což má své specifické kouzlo především u venkovních instalací v zimních měsících.

Rozvaděč USSPA iNtellismart k tomu přináší unikátní inteligentní systémy, které automaticky řídí chod vířivky na základě průběžné analýzy a vyhodnocování, její provoz je tak plně samostatný a nepřidává vám žádné úkoly navíc.

Bezkonkurenční design a technologie

Z hlediska designu jsou vířivky USSPA charakteristické unikátním tvarem lehátka iNwave, který nemá obdobu ani na celosvětovém trhu a nabízí neobvyklou variabilnost využití pro hydroterapii. Umožňuje fixování masážní pozice nohou v různých polohách pro osoby rozdílných výšek postav, včetně možnosti obráceného sezení.

Vířivky USSPA v sobě spojují pokrokové technologie přizpůsobené evropskému trhu a moderní design s hodnotami tradičního českého výrobce, jakými jsou kvalita, precizní provedení, řešení na míru a odpovědnost vůči zákazníkům. I proto dostal celý sortiment vířivek USSPA, jako první z oboru spa v České republice, certifikát kvality Czech Made, který zákazníkům garantuje nezávisle posuzovanou kvalitu a mezinárodní ocenění Red Dot za originální design.

Předáním to nekončí

Vše se rodí v továrně v Dolní Dobrouči od návrhu, přes design až po výrobu. Předáním výrobků uživateli však péče značky USSPA nekončí, k výrobkům s životností na desítky let patří samozřejmě i instalace, zprovoznění a poprodejní servis zahrnující kdykoli dostupnou odbornou podporu.

Se svou novou vířivkou USSPA se můžete seznámit v showroomech v Praze, v Brně či v Dolní Dobrouči.