S touhle vychytávkou bude sklizeň ovoce hračka

1040

Léto vrcholí a podzim tu bude co nevidět. Zahrady se zaplní popadanými plody a vás čeká jejich pravidelný sběr a taky nebezpečí v podobě vos a jiného hmyzu, který se kolem rojí. Teď už se ale nebudete muset pro každý spadlý kousek ovoce shýbat, protože je tu novinka v podobě sběrače spadaného ovoce od firmy Gardena. Sklízení úrody na zahradě nebylo nikdy snadnější, prostě téměř bez námahy. Více v článku “S touhle vychytávkou bude sklizeň ovoce hračka”.

Pohodlná manipulace

Otočný sběrač nasadíte jednoduše na jakoukoliv násadu Gardena combisystem. Rolováním jej posouváte po zemi a díky pružným plastovým vzpěrám sbíráte ovoce o velikosti 4 až 9 centimetrů.

Tuto praktickou pomůcku každého pečlivého zahrádkáře oceníte i při sbírání popadaných ořechů a kaštanů.

… a nejen to.

Větší plody pak naberete praktickou lopatkou na boku sběrače, nebo se s ní dostanete na méně přístupná místa pod keři a stromy. Stejným bočním otvorem pak plody přesypete do koše či nádoby, aniž byste se museli ohýbat. Nejsou zapotřebí další nástroje, manipulace je velmi snadná a rychlá. Nechte vaše ratolesti, ať sbírají úrodu do košíků a vy si šetřete energii i záda.

Jednoduše kombinovatelný

Ke sběrači ovoce se hodí všechny násady Gardena combisystem bez ohledu na materiál, z něhož jsou vyrobeny (dřevo, hliník) nebo jejich délku (130, 150, 180 cm). Sběrač jednoduše nasunete na násadu a pevně přišroubujete, pak už můžete pojíždět po trávníku se stoprocentním nasazením.

Novinka 2017! Sběrač spadaného ovoce GARDENA
Doporučená prodejní cena 1320 Kč včetně DPH.

Combisystem násady od firmy Gardena:

Combisystem dřevěná násada FSC® 100%
Dřevěná 180 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu. Je vyrobena z vysoce kvalitního jasanového dřeva, které je původem z Evropy a tlumí vibrace.
Doporučená prodejní cena 450 Kč včetně DPH.

Také čtěte  2022: Stavebnictví čeká nejspíš náraz, v únoru papírově rostlo

Combisystem násada Ergoline Alu 130
Hliníková 130 cm násada je opatřena drážkovanou plastovou povrchovou úpravou. Zahnuté držadlo zabraňuje sklouzávání rukou. Násada je mimořádně lehká a pevná.
Doporučená prodejní cena 490 Kč včetně DPH.

O společnosti Gardena:

Od roku 1961, kdy byla Gardena založena v německém Ulmu, je firma synonymem pro inovace a inteligentní řešení zahradních systémů. Gardena vždy představovala ukázkové koncepty, které obohatily trh a byly výsledkem technického pokroku. Právem je proto z hlediska mezinárodní konkurence jednou z nejsilnějších značek v zahradním sektoru.

Společným měřítkem pro všechny výrobky Gardena je vysoká kvalita, nezaměnitelný design a snaha vyhovět požadavkům uživatelů na ještě větší pohodlí a užívání si na zahradě.