Připravte se na letošní topnou sezónu stylově

Časy, kdy radiátory byly výhradně žebrované a bílé a visely na stěnách, jsou pryč. Současné zdroje tepla dnes slouží i jako dekorativní bytové prvky na stěnách, které utvářejí prostředí Vašeho bydlení po dlouhá léta. Musí přesvědčit i ty nejnáročnější stavebníky a designéry – a to nejen kvalitou, ale i vizuální stránkou a energetickou účinností. Více v článku “Připravte se na letošní topnou sezónu se stylem – díky Kermi moderním radiátorům s nadčasovým vzhledem a energetickou úsporou”.

Současné nároky na radiátory, mnoho možností realizace

Kermi, specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchový design, nabízí se svým rozsáhlým programem kvalitních deskových radiátorů široký výběr modelů a možností: tyto energeticky úsporné radiátory s technologií x2 se ideálně přizpůsobí každé prostorové situaci a potřebě tepla. Vlastní styl bydlení lze navíc skvěle podtrhnout svěžími barvami a moderním designem.

Od malých po velké, od krátkých po dlouhé, od vodorovných po svislé: radiátory Kermi therm-x2 jsou k dostání v mnoha provedeních, stavebních výškách a délkách a také s různými možnostmi připojení. Předsíň, kuchyně, obývací pokoj nebo ložnice – pro každý typ instalace existuje vhodné řešení.

Radiátory – vodorovné i svislé varianty

Vodorovné varianty jsou “klasiky” mezi radiátory. Díky jejich formátu je lze ideálně umístit pod okno a současně je začlenit do interiéru.

Kermi radiátory s nízkou stavební výškou jsou ideálním řešením problému pro stísněné prostorové podmínky. Osazují se všude tam, kde architekturu prostoru určují velké okenní plochy a nízké podezdívky – např. ve verandách, zimních zahradách nebo pod parapety oken.

Kermi radiátor - stavební výška 200mm
Kermi radiátor – stavební výška 200mm
Vysoký topný výkon i při malé stavební výšce – desková otopná tělesa stavební výšky 200 mm jsou ideální k použití na nízkých okenních soklech, ve verandách nebo zimních zahradách

Svislé radiátory lze upevnit na úzké stěny aniž by zabíraly velký prostor. Tyto štíhlé zdroje tepla se výborně uplatní v předsíních, schodištích a budovách s velkoplošnými okny.

Kermi Verteo Line - barevné provedení
Kermi Verteo Line – barevné provedení
Progresivní teplo v moderním tvaru ve formátu na výšku. Řešení pro obzvláště harmonickou integraci prostoru – na obr. Verteo Line v trendové circon stříbrné barvě.

Povrch radiátoru dle vlastního vkusu

Kromě profilové přední desky se dodávají Kermi radiátory therm-x2 také v kvalitním provedení Plan nebo Line. Kterou variantu zvolíte, závisí především na vlastním vkusu a estetických nárocích. Radiátory s hladkými čelními deskami (Plan) lze decentně a stylově začlenit do uspořádání interiéru. Radiátory v provedení Line vytváří dekorativní, kvalitní prvek bytového zařízení. Charakteristickým designovým prvkem u provedení Line jsou, podle uspořádání radiátoru, vodorovně nebo svisle probíhající jemné linky na přední desce. Pro vysoké požadavky na hygienu existují různé modely bez bočních krytů a konvektorů – k rychlému, snadno přístupnému čištění a se sníženým výskytem prachu v prostoru.

Také čtěte  Exkluzivní architektura - Kloof Road House v JAR
Kermi therm-x2 Profil
Kermi therm-x2 Profil
Kermi therm-x2 Plan
Kermi therm-x2 Plan
Kermi therm-x2 Line
Kermi therm-x2 Line

Barvy radiátoru pro individuální vzhled

Splňte si své přání i při výběru barev. Pro dokonalý soulad architektury pokojového prostoru nabízí Kermi barevný koncept s rozmanitými možnostmi uspořádání: všechny radiátory se kromě klasické bílé dodávají v nejdůležitějších sanitárních barvách, ve všech odstínech barevné palety RAL-Classic a v mnoha aktuálních trendových odstínech – od svěžích, výrazně fialových a zelených odstínech, přes teplé, silné barvy země, jako je hnědá a červená, až po brilantní metalické tóny ve zlaté, měděné a stříbrné barvě. K dostání je také několik variant s matným lakem.

Kermi Credo-Half
Kermi Credo-Half
Kermi Pateo
Kermi Pateo
Kermi Tabeo
Kermi Tabeo

Dokonalý tvar, vysoká kvalita a energetická úspora současně

Program deskových radiátorů therm-x2 ideálním způsobem kombinuje kvalitu, design a funkci. Radiátory se vyznačují velkou rozmanitostí, přesvědčí jako kvalitní výrobky díky prvotřídnímu materiálu, bezpečnými řešeními pro upevnění radiátoru a také kvalitním zpracováním. Kermi energeticky úsporné therm-x2 radiátory mají ve srovnání s běžnými modely velmi krátkou dobu ohřevu, odevzdávají maximum příjemného tepla vyzařováním a díky patentované technologii x2 dosahují mimo jiné až 11% energetické úspory – a tím šetří náklady za topení.

Připravte se na topnou sezónu a nedejte zimě šanci!

Více informací naleznete na www.kermi.cz.