Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia – poprvé na veletrhu FOR ARCH 2018

497

Estetické, zdravé a komfortní vytápění a větrání s rekuperací tepla

Společnost Zehnder, designová a technologická jednička v oblasti radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla, představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. – 22. 9. 2018 poprvé v ČR výjimečné novinky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a navštivte expozici Zehnder v hale 7 na stánku 7A14. Nesou se v duchu dlouhodobé filosofie společnosti – poskytovat řešení pro zdravé a komfortní bydlení v prémiové kvalitě.

  1. Inovativní topný modul Zehnder Zenia. Dokonalý tepelný komfort ve Vaší koupelně.

Zehnder Zenia představuje zcela nové a revoluční elektrické topné těleso, jehož minimalistický design se bez problémů integruje do moderní koupelnové architektury. Jedinečný modul Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Skleněná sálavá dvířka poskytují pocitově velice příjemné teplo. Ručníky i velké osušky mohou být nenápadně skryty za dvířky, kde je lze nahřát nebo vysušit. V případě potřeby funkce Boost s integrovaným topným ventilátorem umožní vytopení koupelny během několika minut. Široké možnosti instalace vestavěním do zdi nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu. Inovativní design a technologie modulu Zehnder Zenia byly oceněny cenou “Design Plus” a „Reddot award 2018 winner“. V prodeji od veletrhu FOR ARCH 2018.

  1. Koupelnové radiátory Zehnder Kazeane. Skvělý design by King & Miranda

Designové koupelnové radiátory Zehnder Kazeane od dvojice návrhářů King & Miranda upoutávají nevšedním dynamickým vzhledem s půvabem jednoduchosti. Dvě úrovně šikmých plochých trubek zvyšují inovativnost tohoto topného tělesa, které může nalézt místo kdekoliv bytě, nejen v koupelně. Prakticky zaměřený uživatel jistě ocení velkorysé otvory pro pohodlné zavěšení ručníků. Radiátory Zehnder Kazeane jsou již dostupné v téměř 50 barevných odstínech v teplovodním provedení, od veletrhu FOR ARCH rovněž v provedení elektrickém. Více zde.

Také čtěte  Jak dosáhnout a udržet křišťálově čistou vodu v bazénu?

  1. Prodloužená záruka 5 let. Výraz dlouhodobé spolehlivosti

S novými inteligentními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale sladěnými prvky pro rozvod vzduchu je realizace řízeného větrání s rekuperací tepla tak jednoduchá. Zákazníkům zaručuje perfektní vnitřní klima, maximální účinnost rekuperace, tichý bezstarostný provoz a pohodlnou obsluhu. A protože produkty Zehnder se vyznačují dlouhodobou životností a spolehlivostí, umožňují od letošního roku delší pětiletou záruku, a to bez navýšení ceny. Přidaná hodnota, která se zákazníkům vyplatí! Vstřícný zákaznický servis navíc nabízí odborné poradenství, bezplatné návrhy větrání a rychlé řešení všech případných reklamací. Více na www.zehnder.cz/plus_zaruka_5

Zastavte se v září na FOR ARCHu 2018 osobně seznámit s produkty a novinkami Zehnder.