Připněte kus Vánoc na dveře – elegantně

Zdobení adventního věnce je vánoční tradice, kterou z křesťanství převzala většina českých domácností. Můžete ho pojmout jako ozdobu na stůl, ale daleko více parády udělá, když ho umístíte na vstupní dveře vašeho bytu. Kruhový věnec je symbolem jednoty, zelené větve ukazují cestu dobrým duchům, věnce ze slámy mají přinášet požehnání. Ať už věříte symbolice nebo jen chcete navodit příjemnou atmosféru, neměli byste na vyvěšení věnce zapomenout. Více v článku “Připněte kus Vánoc na dveře – elegantně”.

Hřebíky ani izolepa nejsou třeba

Umístění věnce na dveře může být často náročné a v konečném výsledku i neestetické. K tomu, aby byla instalace co nejsnadnější a nemuseli jste se bát poškození dveří, využijte praktické držáky adventních věnců. Vybrat si můžete variantu pro dveře s ocelovým jádrem nebo univerzální držák. Držák je český výrobek, koupíte ho za velmi příznivou cenu a můžete na něj umístit věnec libovolných rozměrů.

Magnetický a univerzální držák

Nezáleží ani na tom, zda jste věnec koupili a má už nějaký úchyt nebo jste ho sami vyrobili. Na magnetický i na univerzální držák věnce lehce přichytíte. Instalace vám tak zabere pár vteřin.

Magnetický držák se hodí především pro vstupní dveře s ocelovým jádrem. Skládá se ze dvou magnetických úchytek a lehce se přizpůsobí všem velikostem věnců. Podívejte se na video, jak přichytit adventní věnecmagnetickým držákem, zde .

Univerzální držák využijete u dveří ocelových i dřevěných. Jednoduše se připevní pod kukátko a bezpečně udrží jakýkoli věnec. Vyrábí se hned ve třech variantách pro různé průměry kukátek. Nemusíte se bát odcizení, z venkovní strany dveří je to nemožné. Podívejte se na video jak přichytit adventní věnec s univerzálním držákem.

Inspirujte se dalšími ročními obdobími ve fotogalerii

Fotogalerii v originále a více informací najdete ZDE .

Také čtěte  Primalex Ceramic - testován největšími nepřáteli vašich stěn

Další články