Představujeme novinky BEST 2017

Stejně jako na začátku každé stavební sezóny, i letos je připraveno několik mimořádných novinek z betonových prvků BEST. Nové výrobky 2017 jsou zařazeny napříč celým sortimentem, ať už zákazník potřebuje dlažbu, palisády, schody nebo opěrnou zídku – seznamte se s nimi v článku Představujeme novinky BEST 2017.

Betonové prvky připomínající masivní kámen

Nejzajímavější novinkou pro začínající stavební sezónu je plotový systém BEST – STONE. Jedná se o plotové prvky štíhlých tvarů se štípanou a speciálně ostařenou povrchovou strukturou. V nabídce je celkem 13 rozměrů ve dvou výškách, které se dají mezi sebou kombinovat a vytvářet tak zajímavé opěrné zídky.

Dalšími novinkami a také doplňujícím sortimentem pro zmiňované plotové prvky jsou palisády a schodišťové prvky. BEST – PALISÁDA STONE se vyrábí ve třech výškových variantách se speciálně opracovanou hlavicí a dvěma protilehlými stranami.

Také metrový schodišťový prvek BEST – SCHOD STONE má přední stranu štípanou a spolu s nášlapnou plochou speciálně ostařenou. Všechny tři druhy výrobků jsou vyráběny v žádaných a decentně sladěných barvách colormix brilant (prolínání šedých odstínů) a colormix sand (prolínání pískovcových odstínů). Název těchto výrobků napovídá, že i když jsou z betonu, jedná se o velmi povedené prvky připomínající masivní kámen.

Nepravidelná řádková skladba vhodná i pro pojezdové plochy

Novinkou v kategorii skladebných dlažeb je sestava pěti různě velkých kamenů, které umožňují pokládku nepravidelné řádkové skladby. Zmínka je o betonové dlažbě BEST – OLYMPIA, vyráběné ve třech povrchových úpravách a ve čtyřech barevných variantách.

V nabídce je nejen hladký povrch, ale i luxusní povrch ANTICO s ostařenými hranami, vyleštěný, ošetřený hedvábným lakem a vytvrzený UV zářením nebo infrazářením. Díky své výšce 8 cm je dlažba BEST – OLYMPIA vhodná pro pochozí i pojezdové plochy.

Dlažba na terasu s novou povrchovou úpravou

Ani výrobková řada terasových dlažeb nezůstane letos pozadu a nabízí hned čtyři novinky. Do sortimentu BEST – TERASOVÁ přibyly dva tryskané a dva vymývané povrchy. Všechny tyto novinky jsou v žádaných šedých barvách a díky luxusnímu odlesku v provedení TOMICO si na své přijdou i milovníci třpytivých doplňků.

Také čtěte  Nenechte si utéct kotlíkovou dotaci. 8 důvodů pro kondenzační kotel

Velkoformátová dlažba i k rodinným domům

Příznivci velkoformátových dlažeb jistě ocení i oblíbené barvy colormix, které jsou nově přidány do nabídky dlažeb BEST – GIGANTICKÁ. Prolínáním několika barev v teplých nebo studených odstínech získává tato obří dlažba oblíbenost i pro použití k rodinným domům.

V neposlední řadě je do novinek zařazena i vysoce elegantní a žádaná dlažba BEST – ALTEA v nové kombinaci povrchové úpravy INSPIRO a barvy přírodní nebo colormix brilant. Tyto varianty jsou jedinečné a hodí se pro moderní i tradiční architekturu.