Lepší úklid-ová firma Praha

Firma Lepší úklid působí v oblasti úklidových služeb už více než 13 let. Poskytuje komplexní garantované úklidové služby pouze odborně vyškolenými pracovníky. Využívání nejnovějších trendů a technologií není pro nás nic nového. Myslíme i na ekologickou stránku podnikání, včetně ekologických přípravků i postupů nebo třídění odpadu.

Úklidové služby provádíme ve dne v noci – dle dohody.

Proč dosahuje naše firma konzistenci kvality a výsledků?

Spolupráce mezi námi a klientem běžně funguje takto:

  1. Připravíme vhodnou nabídku – na míru.
  2. Pustíme se do úklidu, to nám jde nejlíp.
  3. Neustále dohlížíme na kvalitu ve všech směrech.
  4. Bude z Vás další spokojený zákazník!

Úklid kanceláří

Do našeho portfolia patří i pravidelný úklid kanceláří a komerčních ploch. Nabízíme komplexní úklidové, pravidelné a správcovské služby nebytových prostor. Lepší úklid Praha vám rád pomůže s úklidy kanceláří a objektů, a to vše za pomoci své vlastní profesionální úklidové techniky a pravidelně školených zaměstnanců.

Jak už jste se dočetli výše, na trhu působíme už přes 13 let. Většina našich klientů s námi spolupracuje na bázi dlouhodobé spolupráce, někdy i vzpomínaných 13 let! Spolupracujeme například s digitální agenturou New Logic, Maxíkovou jazykovou školkou nebo boutique hotelem Absolutum.

Jste připraveni na zimu?

Sníh odklízíme sněhovými frézami nebo zametači. Jsme připraveni naši kvalitní a prověřenou techniku ve stanoveném čase dopravit v rámci Prahy a okolí. Díky profesionálně vybavenému strojovému parku dokážeme odklidit i plochy, kam se některé stroje dostanou. Strojový úklid sněhu kombinujeme i s ručním odklízením sněhu (například ze schodů nebo rohů dané plochy).

Nechte si uklidit

V rámci ostatních služeb nabízíme i úklid domácností, péči o zahrady a venkovní plochy nebo speciální (výškové, bourací, odvážecí..) práce a mnoho dalších.

Ještě stále zvažujete úklidovou firmu? Pokud si přejete sestavit kalkulaci nebo máte jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat na
https://www.lepsiuklid.cz/kontakt/

Také čtěte  Bazén i mimo sezonu - tepelné čerpadlo místo slunce

Další články