Kermi – ideální partner při výběru radiátorů. Proč?

Přibližně 75 % energie v domácnosti připadá na vytápění. Z tohoto důvodu je zjevné, že právě v této oblasti se klade velký důraz na energetickou úsporu. Právě zde přináší Kermi nové standardy v segmentu vytápění, neboť spojují kvalitu, design a funkcionalitu v jednom. Široký sortiment a kompletní řešení od A až po Z. Mnohem více v článku “Kermi – ideální partner při výběru radiátorů. Proč?”.

Pro uspokojení domácí peněženky – až 11% úspora energie

• až o 100 % zvýšení příjemného tepla
• o 25 % zkrácená doba ohřevu

Kermi deskové radiátory jsou vyráběny s patentovanou jedinečnou technologií therm-x2 se zřetelem na maximální energetickou efektivitu. Tato technologie prokazatelně snižuje spotřebu energie až o 11 %! Člověk takto ušetří oproti tradičním radiátorům ročně přibližně přes 6 000 kW hodin. S tímto množstvím energie by bylo možné upéct např. 6 000 koláčů, 15 600 krát se oholit elektrickým strojkem, 6 270 krát vyprat v automatické pračce nebo 42 let provozovat ledničku. Více informací o technologii therm-x2 naleznete na www.kermi.cz .

Pro maximální bezpečí – Kermi příslušenství pro upevnění radiátoru

Radiátor může být vystaven vysokému zatěžování ze všech stran (sezením na radiátoru, odkládáńím těžkých věcí, apod.). Proto velmi záleží na správné technice a odborné montáži upevnění radiátoru.

Kermi montážní upevnění nabízí velkou nosnost při zatížení, optimální stabilitu a maximální bezpečnost.

Tento upevňovací systém splňuje konformní předpisy a normy VDI 6036, směrnice k upevňování radiátorů, a nabízí tak ideální řešení příslušentví pro upevnění radiátorů. Díky Kermi upevňovací technice a její odborné montáži jsou radiátory odolné proti každodennímu nadměrnému zatěžování a poskytují tak pocit bezpečí domova.

Pro tepelnou pohodu se stylovým vzhledem – v jakoukoli roční dobu

Kermi designové radiátory jsou k dodání také s elektrickým přídavným vytápěním nebo pro výhradně elektrický provoz. Nabízí tím tak optimální řešení pro vytápění v přechodné roční době, kdy se ústřední topení neuvádí do provozu.

Také čtěte  Zehnder Deseo Verso - rychle vyhřátá a uklizená koupelna

Díky připojovací sadě x-link lze navíc kombinovat koupelnové a podlahové vytápění dohromady a docílit tak ještě větší tepelné pohody. Pomocí připojovací sady x-link lze přes koupelnový radiátor snadno a rychle připojit okruh podlahového vytápění k existujícím topným rozvodům.

Člověk přemýšlející o dovybavení koupelny o podlahové vytápění tak není nucen se vzdát tepelného komfortu poskytovaného radiátorem.

Pro osobitý vkus – kombinace stylu a tepelné pohody

Perfektní tepelné pohodlí a zároveň přesvědčivý vzhled. Kromě maximálního tepelného pohodlí nabízí radiátory Kermi široký výběr designu a barevného provedení. Kromě klasické bílé barvy je možné volit z pěti barevných edic vzorníku Kermi – edice Soft, Ethno, Nature, Metallic nebo Chrom, či ze sanitárních nebo všech odstínech barev palety RAL Classic.

Fotografie: 
Designový radiátor Geneo quadris s háčkem na ručníky
Designový radiátor Rubeos madlem na ručníky
Designový radiátor Ideos s kruhem na ručníky

Kermi moderní a energeticky úsporné radiátory si lze navíc dovybavit doplňky jakou jsou např. háček a madlo pro pohodlné zavěšení a nahřívání ručníků či polička na odkládání ručníků.

Více informací na www.kermi.cz .
Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

Další články

Také čtěte  Jak na realizaci moderní toalety? Inspirujte se aktuálními trendy