Inoutic Easystep – nový bezbariérový práh

Inoutic Easystep – nový bezbariérový práh pro balkonové a domovní dveře s profily Inoutic Eforte

U interiérových dveří jsme na řešení bez prahu dávno zvyklí, ale skutečně bezbariérový vstup na balkon či terasu má jen málokdo. Nový práh „Easystep“ pro balkonové, terasové a domovní dveře s profily Eforte od společnosti Inoutic má výšku 0 cm. Přečtěte si více o novince – “Inoutic Easystep – nový bezbariérový práh“.

„U prahů s výškou byť jen 1 či 2 cm hrozí nebezpečí zakopnutí nejen dětem a seniorům, ale v podstatě každému, kdo dveřmi něco objemnějšího nese. Naše prahy Easystep zapuštěné do podlahy nepředstavují žádnou překážku pro odrážedla, chodítka, invalidní vozíky apod.,“ říká Petr Sýs, technický a produktový manažer společnosti Inoutic.

Konstrukce bezbariérového prahu

Spouštěcí mechanické těsnění v křídle zaručuje vysokou těsnost proti prudkému dešti a silnému větru. Nerezová drenáž zase zajišťuje kontrolované odvodnění s cíleným odtokem vody. Poškození stavby vodou kvůli zatékání do prahu tak nehrozí.

Konstrukce prahu umožňuje umístění přídavných uzavíracích bodů. Jejich použití zvyšuje odolnost prvku vůči vloupání. Vyjímatelná lišta pak také usnadňuje čištění. Zamést si před vlastním prahem není s produktem Easystep nic složitého.

Vynikající tepelněizolační vlastnosti systému Eforte (se součinitelem tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K) tento bezbariérový práh nijak neomezuje – jako tepelně oddělený práh optimalizuje napojení podlahy a zamezuje tak tepelným ztrátám.

Systém PVC okenních a dveřních profilů Inoutic Eforte s parametry pro pasivní bydlení je velmi flexibilní – umožňuje stavbu okenních prvků do výšky místnosti, speciální zasklení dle požadavků zákazníka, nabízí i velkou paletu barev a dekorů věrně imitujících dřevo nebo kov (oboustranné metalické fólie s charakteristickým třpytivým efektem).

Video prahu Inoutic Easystep je ZDE .

Z hlediska výroby prahu Easystep je výhodou i to, že ho lze smontovat s přídavnými díly ze stávajícího standardního prahu a již existujících držáků prahu.

Také čtěte  Snížení šíření virů a koronaviru na pracovišti - jak na to?

O společnosti Inoutic

Společnost Inoutic je dceřiná firma belgického koncernu Deceuninck, předního výrobce kvalitních PVC okenní a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní v 19 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), severní i jižní Americe a Asii.

Inoutic / Deceuninck patří k zodpovědným výrobcům PVC okenních a dveřních systémů, jehož výrobky prochází tzv. uzavřenou výrobní smyčkou. Produkty, které firma vyrobí, po skončení jejich uplatnění následně zpracuje ve své recyklační lince v belgickém Diksmuide, otevřené v roce 2012. Surovina se následně znovu použije pro výrobu PVC profilů s recyklovaným jádrem – EcoPowerCore, které si zachovávají vysoké materiálové vlastnosti.

Česká pobočka Inoutic byla založena a úspěšně působí na trhu již od roku 1993. Jako dceřiná obchodní jednotka zajišťuje prodej a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, včetně varianty s recyklovaným jádrem EcoPowerCore a dalších stavebních systémů, jako je kompozitní materiál Twinson či obklady Standard apod.

Další články

Také čtěte  Koronavirus - realitní trh zamrzne, zlevní jen předražený „luxus“