For Arch 2017 – rekordní zájem a jeden název

365

Veletrh FOR ARCH 2017 zažívá rekordní zájem vystavovatelů

Výstavních plochy pro veletrh FOR ARCH 2017 rychle ubývaly, zájem o ně je veliký. V pořadí osmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se uskuteční ve dnech od 19. do 23. září 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Novinkou pro vystavovatele i návštěvníky bude nová hala, která vyroste na místě současné haly č. 7 a která spolu s větší výstavní plochou nabídne i mnohem větší komfort.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH si již v prvním měsíci roku 2017 vedl rekordně dobře a je o něj mezi vystavovateli obrovský zájem. Ke konci ledna byl počet přihlášených vystavovatelů oproti srovnatelnému období minulého roku o plných 20 procent vyšší a výstavní plochy se rychle zaplňovaly. Dobrou zprávou je, že díky tomuto trendu měli účastníci více času na samotnou přípravu svých expozic, což pomůže zvednout laťku kvality veletrhu ještě o stupeň výše.

Seznam vystavovatelů v roce 2017, členěný dle oboru, názvu společnosti nebo značky naleznete ZDE .

Nová výstavní hala

Velkou novinkou bude také nová výstavní hala, která v areálu PVA EXPO PRAHA vyroste na místě současné haly č. 7 užívané v rámci veletrhu FOR ARCH pro obor vytápění. Tato zateplená hala se světlou výškou 5 metrů a větracími žaluziemi na čelech bude určena k celoročnímu užívání a nabídne nejen větší výstavní plochu o hrubé rozloze 4 600 m2, ale zároveň zajistí vystavovatelům mnohem větší komfort.

Pozitivní vývoj stavebního trhu přináší optimismus

Velký zájem vystavovatelů nachází paralelu i ve vývoji stavebního trhu, který se po nepříznivém roce 2016 vrací opět k růstu. Dařit by se přitom mělo především společnostem zaměřeným na pozemní stavitelství a malým a středním firmám. Kromě stavebních společností jsou ale do budoucna optimisticky naladěni i lidé plánující rekonstrukce a stavby svépomocí.

Technologické fórum

28. ročník FOR ARCH představí nově Technologické fórum, jehož cílovou skupinu tvoří české projektové a architektonické společnosti a studia společně s investory. Budou zde moci načerpat odborné a praktické informace o aktuálních trendech ve stavebnictví a o nejnovějších technologiích a produktech nabízených na českém i světovém trhu. Jedním z významných témat bude například přehled dotačních titulů, které mohou města a obce čerpat pro zlepšení infrastruktury, služeb a pro energetické úspory.

Jedna značka – For Arch

Letošní veletrh FOR ARCH již nebude rozdělen na několik souběžných veletrhů, ale dojde naopak k jeho spojení do jednoho celku, který všechna dosavadní témata zastřeší pod jedním jménem. Od sloučení oborů pod jednu značku FOR ARCH si pořadatelé slibují lepší čitelnost pro širokou veřejnost a zpřehlednění obsahu pořádané akce.

Zároveň se také představí nový obor zaměřený na aktuální trendy a technologie v oblasti zabezpečovací techniky, systémů ochrany budov, bezpečnostních služeb a kybernetické ochrany.

Dětský koutek a bezplatné hlídání dětí pro Váš klid

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH navštěvuje stále více lidí s dětmi. Organizátoři veletrhu proto letos zajistili ve spolupráci s firmou Baby Office s.r.o. pro všechny zájemce bezplatné hlídání v dětském koutku. V dětském koutku mohou nechat návštěvníci své děti starší dvou let. Jejich ratolesti ohlídají profesionálové. Dětský koutek bude vybavený výtvarnou dílnou, herní a relaxační zónou, ale také místem pro kojení a přebalování těch nejmenších.

Otevírací doba dětského koutku na For Arch 2017:

ÚT:                           10:00 – 18:00 hodin
ST:                           10:00 – 17:30 hodin
ČT – PÁ:                 10:00 – 18:00 hodin
SO:                          10:00 – 17:00 hodin

Zlevněná vstupenka

Možnost získání zlevněné vstupenky předem je ZDE .

Ohlédnutí For Arch 2016

Loňský 27. ročník veletrhu FOR ARCH navštívilo více než 71 tisíc návštěvníků. Během pěti dnů jim v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze–Letňanech představilo své expozice na 841 vystavovatelů, včetně 67 zahraničních z 15 různých zemí.

Z materiálů akce For Arch, PVA EXPO.