Expozice Zehnder – novinky a inspirace na výstavách (2020)

488
Zehnder na výstavách v roce 2020

Chystáte se pořídit si nový domov, začít stavět nebo rekonstruovat byt či dům? Objevte designové radiátory do bytu či koupelny nebo kouzlo řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder. V roce 2020 bude značka Zehnder vystavovat hned na několika odborných veletrzích a výstavách. Více v článku „Expozice Zehnder – novinky a inspirace na výstavách (2020)“.

Zehnder logo

Veletrhy a výstavy v roce 2020, kde Zehnder vystavuje

  • FOR PASIV – Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, 6.- 8.2.2020 Praha, PVA Letňany
  • CONECO – Mezinárodní stavební veletrh, 25.-28. 3. 2020, Bratislava, Slovensko, Incheba EXPO
  • FOR ARCH – Mezinárodní stavební veletrh, 22.-26.9.2020, Praha, PVA Letňany

Seznam všech významných výstav a veletrhů na téma bydlení, stavba, zahrada pro rok 2020 nalzenete zde .

Nadčasový Zehnder Charleston slaví 90. narozeniny

Zehnder Charleston obloukový

Na stánku Zehnder budou představeny novinky v oblasti designových radiátorů. Můžete s námi oslavit 90. narozeniny ocelového článkového radiátoru Zehnder Charleston, který Vás přesvědčí nejen svým nádherným nadčasovým designem, ale i množstvím tvarů a barev.

Novinka – Zehnder Deseo Verso

Zehnder Deseo Verso v koupelně

V expozici bude možné také poprvé uvidět designový radiátor Zehnder Deseo Verso. Nevěříte, že můžete mít v koupelně velké zrcadlo a zároveň krásný designový radiátor, který nejen promění koupelnu v oázu tepelné pohody, ale také pomůže schovat i usušit ručníky a koupelna vypadá vždy uklizeně? Zehnder Deseo Verso je toho důkazem. Přesvědčit se můžete osobně!

Zehnder Deseo Verso světlý v koupelně

Novou směrnice NZEB vysvětlí odborníci Zehnder

Jestliže uvažujete o stavbě rodinného domu nebo pořízení dřevostavby, Zehnder doporučuje informovat se o nové směrnici na stavbu rodinných domů s „téměř nulovou spotřebou energie NZEB“. NZEB významně zpřísňuje pravidla pro výstavbu rodinných domů. Nové předpisy upravují způsob zateplení obálky budovy, jako i využití obnovitelných zdrojů při jejím vytápění.

Zehnder - řízené větrání - technik

Na stánku Zehnder jsou pro Vás k dispozici odborníci, kteří vysvětlí, jak systém komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder pomůže postavit dům odpovídající nové směrnici a představí další benefity systému řízeného komfortního větrání Zehnder. Odnést domů si můžete také bezplatný návrh systému větrání pro Váš konkrétní projekt.

Zehnder stánek na výstavách a veletrzích v roce 2020