Expozice Zehnder – novinky a inspirace na výstavách (2020)

372
Zehnder na výstavách v roce 2020

Chystáte se pořídit si nový domov, začít stavět nebo rekonstruovat byt či dům? Objevte designové radiátory do bytu či koupelny nebo kouzlo řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder. V roce 2020 bude značka Zehnder vystavovat hned na několika odborných veletrzích a výstavách. Více v článku “Expozice Zehnder – novinky a inspirace na výstavách (2020)”.

Zehnder logo

Veletrhy a výstavy v roce 2020, kde Zehnder vystavuje

  • FOR PASIV – Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, 6.- 8.2.2020 Praha, PVA Letňany
  • CONECO – Mezinárodní stavební veletrh, 25.-28. 3. 2020, Bratislava, Slovensko, Incheba EXPO
  • FOR ARCH – Mezinárodní stavební veletrh, 22.-26.9.2020, Praha, PVA Letňany

Seznam všech významných výstav a veletrhů na téma bydlení, stavba, zahrada pro rok 2020 nalzenete zde .

Nadčasový Zehnder Charleston slaví 90. narozeniny

Zehnder Charleston obloukový

Na stánku Zehnder budou představeny novinky v oblasti designových radiátorů. Můžete s námi oslavit 90. narozeniny ocelového článkového radiátoru Zehnder Charleston, který Vás přesvědčí nejen svým nádherným nadčasovým designem, ale i množstvím tvarů a barev.

Novinka – Zehnder Deseo Verso

Zehnder Deseo Verso v koupelně

V expozici bude možné také poprvé uvidět designový radiátor Zehnder Deseo Verso. Nevěříte, že můžete mít v koupelně velké zrcadlo a zároveň krásný designový radiátor, který nejen promění koupelnu v oázu tepelné pohody, ale také pomůže schovat i usušit ručníky a koupelna vypadá vždy uklizeně? Zehnder Deseo Verso je toho důkazem. Přesvědčit se můžete osobně!

Zehnder Deseo Verso světlý v koupelně

Novou směrnice NZEB vysvětlí odborníci Zehnder

Jestliže uvažujete o stavbě rodinného domu nebo pořízení dřevostavby, Zehnder doporučuje informovat se o nové směrnici na stavbu rodinných domů s „téměř nulovou spotřebou energie NZEB“. NZEB významně zpřísňuje pravidla pro výstavbu rodinných domů. Nové předpisy upravují způsob zateplení obálky budovy, jako i využití obnovitelných zdrojů při jejím vytápění.

Zehnder - řízené větrání - technik

Na stánku Zehnder jsou pro Vás k dispozici odborníci, kteří vysvětlí, jak systém komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder pomůže postavit dům odpovídající nové směrnici a představí další benefity systému řízeného komfortního větrání Zehnder. Odnést domů si můžete také bezplatný návrh systému větrání pro Váš konkrétní projekt.

Také čtěte  Hypotéky zdražují nejrychleji za 18 let. Jak sazby ovlivní dostupnost vlastního bydlení?

Zehnder stánek na výstavách a veletrzích v roce 2020