Veletrh Stavotech Olomouc 2022 poradí se stavbou a bydlením

649
Stavotech Olomouc, předchozí ročníky foto IMG_20190330_100725

Veletrh STAVOTECH Olomouc 2022 poradí i v turbulentní době se stavbou a bydlením

Po nucené pauze stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Uskuteční se ve dnech 31. března až 2. dubna 2022 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách. Stavotech je největším jarním veletrhem tohoto typu na Moravě. Tradičně budou výstavní prostory zaplněny expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Můžete zde načerpat inspiraci, poradit se s odborníky, využít výstavní slevy.

Velké téma jsou nyní energie a jejich úspory

Nenechávejte protékat drahé energie ve vaší domácnosti do prázdna! Zastavte proud peněz, který se zbytečně sype z vaší peněženky pryč. Přijďte se podívat a získat informace v Expozici úspor. Jak bez investic ušetřit na energiích a provozu domácnosti. Do jakých úsporných technologií investovat a snížit tak vaši energetickou spotřebu. Rady, tipy, doporučení, prospekty a kontakty. Vše na jednom místě na veletrhu.

Doprovodný program je u našich veletrhů samozřejmostí

Neodmyslitelnou součástí veletrhu Stavotech Olomouc 2022 je doprovodný program bohatý na zajímavé přednášky k aktuálním tématům. Nebudou chybět informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka. Dozvíte se vše důležité k fotovoltaice i tepelným čerpadlům.

Stavotech Olomouc, předchozí ročníky foto IMG_20190330_100603

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnější příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít – navštivte jej ve čtvrtek 31.3. a pátek 1.4.2022 od 9 do 18 hodin, v sobotu 2.4. od 9 do 17 hodin.

Vstupné na Stavotech Olomouc 2022 je pouhých 50 a 30 Kč, získané informace často neocenitelné.