Nová generace obložkových zárubní se vyznačuje štíhlostí

637
Dveře-UNICO-11-povrch-SOLO-MATRIX-MYSTERY-sklo-SATINATO

Společnost SOLODOOR rozšířila svoje portfolio o novou generaci obložkových zárubní, které charakterizuje především jejich tloušťka (vzdálenost kraje obložky od stěny) – a to pouhých 16mm. Po kompletní obnově technologického zařízení na výrobu zárubní využívá nyní společnost v procesu výroby nejmodernější italské linky, díky kterým může svým zákazníkům nabídnout precizně zpracované zárubně odpovídající nejvyšším dostupným standardům světové kvality. Celý proces výroby je řízen a kontrolován chytrým systémem QR kódů. Více v aktualitě „Nová generace obložkových zárubní se vyznačuje štíhlostí“.

Snazší montáž, lepší balení bez plastů

Pro snazší montáž jsou zárubně osazeny těsněním, opatřeny pevným a vzhledově atraktivním protiplechem zámku, držáky pantů a předvrtanými otvory pro snazší a přesnější sestavení. V rámci procesu nové výrobní linky byl zlepšen i samotný systém balení, který jednak lépe chrání obsažené díly zárubně, ale zároveň je ekologicky šetrný. Při jeho výrobě totiž nejsou použity žádné plasty, vše se vyrábí z recyklovatelné lepenky.

Obložkové zárubně 16mm jsou v nabídce jak v klasickém falcovém, tak i v moderním bezfalcovém provedení. Jsou vyrobeny v souladu se současnými designovými trendy, dostupné v různých variantách povrchů a společně se dveřmi SOLODOOR tak krásně doplní a oživí každý interiér.

Dveře-TUREN-40-povrch-bila-folie-a-sklo-SATINATO