Nadčasová toaleta s integrovanou sprchou

Jednoduchost je nejvyšší stupeň dokonalosti. Toaleta Geberit AquaClean Sela vypadá velmi elegantně v každé koupelně a za krásným vzhledem se navíc skrývá i vysoká funkčnost v podobě integrované sprchy, která je diskrétně umístěna v keramickém těle WC mísy.

Nadčasová toaleta Geberit AquaClean s integrovanou sprchou – nový standard hygieny

Jednoduchost je nejvyšší stupeň dokonalosti. Geberit AquaClean Sela vypadá jako normální WC, ale uvnitř se skrývají sofistikované funkce sprchovací toalety.

Nadčasová toaleta Geberit AquaClean Sela

Neviditelná technologie

Geberit AquaClean Sela se svým nadčasovým designem, skrytým upevněním a elegantním plochým víkem nepřitahuje pozornost k tomu, že se jedná o high-tech sprchovací toaletu. Inteligentní technika sprchovací funkce a přípojky na vodu a elektřinu jsou diskrétně integrované do keramické WC mísy.

Jednoduchý design

Geberit AquaClean Sela vytvořil renomovaný milánský architekt a průmyslový designér Matteo Thun. Toaleta se svými moderními a čistými tvary ladí s interiérem každé koupelny a zároveň vyhovuje těm nejpřísnějším současným nárokům na hygienu, design a ekologickou nezávadnost.

Jemná a příjemně teplá sprcha

Jedním stiskem tlačítka Vás bezdotykově očistí perlivý a příjemně temperovaný proud vody. Geberit AquaClean je atraktivní alternativou klasického bidetu.

Oscilující sprcha

Rovnoměrné pohyby vodního proudu vpřed a vzad se postarají o důkladné očištění intimních partií.

Ergonomické posezení

Tady se Vám bude sedět pohodlně: Geberit AquaClean Sela má anatomicky tvarované sedátko s velkoryse dimenzovaným otvorem.

Neobyčejné sedátko

Stejně jako všechny ostatní modely Geberit AquaClean Sela má i toto sedátko integrovanou funkci pomalého sklápění, díky které klesají sedátko a víko při zavírání pomalu a tiše. Také při otvírání se Vám nestane, že by víko hlučně narazilo do stěny. Jeho pohyb se pomalu zastaví na úhlu 90 stupňů a zde zůstane stát.

Dálkové ovládání Geberit AquaClean Sela

Jednoduchá obsluha

Geberit AquaClean Sela má jednoduše uspořádaný, intuitivní ovládací panel, který můžete pohodlně používat v sedě. Stejně jednoduché a přehledné je i dálkové ovládání s pouhými pěti tlačítky. Sprchovací funkce spustíte snadno zmáčknutím velkého kulatého tlačítka, které je zvýrazněno modrým LED podsvícením.

Také čtěte  Spotřebu auta zná každý. A jakou spotřebu má váš dům?

Rozpoznání uživatele a funkce úspory energie

Díky technologii detekce uživatele se začíná sprchovací voda v toaletě ohřívat automaticky hned, jakmile se k WC někdo přiblíží. Všechny modely Geberit AquaClean splňují evropské normy na ekodesign (směrnice ErP) a díky integrované úsporné funkci spotřebovávají dokonce i v pohotovostním režimu minimální množství elektrické energie.

Automatické čištění trysky

Sprchové rameno je před a po každém použití opláchnuto čistou vodou.

Snadno se udržuje v čistotě

Sedátko a víko je možné odmontovat rychle a bez použití nářadí. Povrchová úprava na keramice mísy zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot a proto se snadno udržuje v čistotě.

Zdroj a více informací a fotografií Geberit.cz