Špičkový radiátor s dvojí osobností a ještě větším komfortem

Runtal koupelna s radiátorem Runtal Folio Hybrid

RUNTAL FOLIO HYBRID: špičkový radiátor s dvojí osobností a ještě větším komfortem

Radiátor RUNTAL FOLIO představuje jedno z nejoblíbenějších topných těles designové kolekce švýcarské značky RUNTAL. Inovativní verze s přívlastkem Hybrid v sobě spojuje jak topný infrapanel, tak klasický teplovodní radiátor. Svým uživatelům přináší maximální úroveň komfortu bez ztráty vysokých estetických kritérií definovaných samotnou značkou RUNTAL. Více v článku “Špičkový radiátor s dvojí osobností a ještě větším komfortem”.

Radiátor Runtal Folio Hybrid - koupelna bílá

Extrémně štíhlá a přitažlivě oblá siluetaRUNTAL FOLIO HYBRID upoutá svým nezvykle lehkým, vznášejícím se výrazem. Design tohoto radiátoru, o tloušťce pouhých 16 mm, by nebylo možné přivést k životu bez vývoje zcela nových designových prvků z netradičních materiálů, což je disciplína, které se švýcarský výrobce – společnost Zehnder – dlouhodobě a cílevědomě věnuje.

RUNTAL FOLIO umožňuje poskytnout plnohodnotný topný výkon při minimální tloušťce topidla. Ba co víc: novinka RUNTAL FOLIO HYBRID přidává k funkčnímu a estetickému „zážitku z tepla“ i zcela nový prvek: radiátor je vybaven elektricky ovládaným topným prvkem ze skla, jenž funguje zejména pro sušení a nahřívání ručníků bez nutnosti zapínat teplovodní topení, a to v nejkratším možném čase.

Radiátor Runtal Folio Hybrid detail s ručníkem

Dvojí teplo pro více pohodlí

Designový radiátor RUNTAL FOLIO HYBRID z kreativní dílny renomovaného designového dua King & Miranda inteligentně kombinuje klasické centrální vytápění s elektricky ovládaným topným prvkem. Elektrický topný prvek je obklopen topným registrem připojeným na teplovodní vytápění, jenž se od infračerveného panelu již napohled liší matnou povrchovou úpravou.

Radiátor Runtal Folio Hybrid black - detail

Kombinace lesklého a matného povrchu dává vyniknout technologii. Systém ústředního vytápění zajišťuje rovnoměrně vyhřívání místnosti s vysokým podílem příjemného sálavého tepla, zatímco elektricky ovládaný infračervený topný článek lze zapínat samostatně a umožňuje rychlé a hospodárné předehřívání nebo sušení ručníků, a to i v letních měsících.

Funkce sušení ručníku RUNTAL FOLIO HYBRID má navíc 3 možnosti časovače – 30, 60 nebo 90 minut a lze ji aktivovat pomocí čirého dotykového ovládacího panelu, který je integrován do povrchu skla.

Také čtěte  Nenechte si utéct kotlíkovou dotaci. 8 důvodů pro kondenzační kotel

Jing a jang

RUNTAL FOLIO HYBRID je k dispozici v matném černém provedení se skleněným prvkem v černém lesku, nebo v matně bílé barvě se skleněným prvkem v bílém lesku. Obě verze jsou dostupné ve dvou výškách (1 500 a 1 800 mm) se dvěma odpovídajícími tepelnými výstupy (výkon 514 W, nebo 648 W pro ústřední vytápění vždy s přídavným 100 W elektrickým výkonem).

Radiátor Runtal Folio Hybrid - koupelna zelená

RUNTAL FOLIO HYBRID můžete doplnit až o dva chromované držáky na ručníky, jež do koupelny vnášejí působivý styl, a ještě zvyšují praktický komfort. RUNTAL FOLIO HYBRID představuje to nejlepší ze dvou různých přístupů k vytápění.

Díky své vysoce inteligentní a inovativní výrobní technologii je RUNTAL FOLIO HYBRID působivým příkladem nejnovější technologie radiátorů kombinované s vysokou estetickou přitažlivostíbez kompromisů z hlediska výkonu.

Runtal / Zehnder

Runtal je prémiovou značkou společnosti Zehnder Group, špičkového výrobce radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací. Radiátory Runtal byly v České republice dostupné na vyžádání, od léta 2018 mají plnou podporu českého zastoupení společnosti Zehnder, včetně ceníku a katalogu v českém jazyce.