Plot nemusí být nudný. Odlište se od sousedů

2446

O výhodách systému stavění plotu na sucho díky unikátním tvarovkám PlayBlok, bez použití malty a spárování, toho bylo napsáno již mnoho. Ale jak docílit toho, aby se právě Váš plot odlišil od ostatních?

Základní prvky systému PlayBlok sice nabízí obrovské množství kombinací povrchů a barev, ale mnozí chtějí do svého plotu zakomponovat mnohem více. Jeden preferuje retro styl, jiný naopak moderní design. KB-BLOK má řešení pro každého, a to díky doplňkovým tvarovkám a prvkům, které ozvláštní Váš plot. My se zaměříme na tři konkrétní varianty: skládané řádkové zdivo, dekorativní tvarovky a povrchovou úpravu SUZUKA.

PlayBlok – kombinujte různé výšky, délky,  barvy i tvary

V jednoduchosti je sice krása, ale to neplatí pro každého. A protože stále přibývá těch, kteří vyhledávají originalitu v podobě různých kombinací barev i velikostí použitých plotových tvarovek, došlo k rozšíření systému PlayBlok o tvarovky různých rozměrů tak, aby šly dobře zkombinovat se základní řadou tvarovek o velikosti 400x200x200 mm.

Skládané řádkové zdivo – neomezené množství variant

Kombinací různých výšek tvarovek (100, 200, 300 mm), též jejich různých délek (200, 300, 400 mm), ale i různých povrchů a barev vznikají skutečně originální osobité mozaikovité ploty.

Dekorativní tvarovky – elegance v retro stylu i originalita

Nové dekorativní tvarovky přicházejí s nevšedním, ale zajímavým vzhledem, který Vás zajisté odliší od okolních staveb. Kombinují se rovněž s produktovou řadou oblíbených tvarovek PlayBlok, které díky skladbě na sucho bez použití malty zaručují snadnou manipulaci a rychlou výstavbu. Samotné dekorativní tvarovky se lepí na mrazuvzdorné flexibilní lepidlo.

Dekorativní tvarovky APOLLO

Vybírat můžete z několika typů dekorativních tvarovek. Například tvarovky APOLLO působí svým retro stylem elegantně a zároveň velmi vkusně. Lze je skládat samostatně nebo v kombinaci s ostatními tvarovkami PlayBlok s hotovými fazetami nahrazující pohledovou spáru.

Tvarovky WallFish respektují Vaše soukromí, OSTEON naopak nechá kolemjdoucí lehce nahlédnout do vašich zahrad.

Příklad realizace z tvarovek WallFishBlok

PlayBlok SUZUKA

Pro nejnáročnějšího zákazníka jsou určeny tvarovky PlayBlok v provedení SUZUKA – vzhled imitující přírodní žulu v různém barevném provedení. SUZUKA je velice odolná a kvalitní pryskyřičná nátěrová hmota, která imituje právě přírodní žulu. 

Tento nástřik se snadno čistí, odolává vodě a chemickým látkám. Je též odolný vůči klimatickým vlivům a UV záření, ale i prachu, nečistotám, nárazu a oděru. Nabízí výbornou stálost barev a dlouhou životnost, přitom je přátelský k životnímu prostředí. Krásný a na trhu ojedinělý vzhled hmoty SUZUKA navíc nabízí i zajímavý dezén. Nově je hmota vyráběna v šesti barevných provedeních: bílá, černá, skořicová, růžová, žlutá a hnědá.

Více na www.kb-blok.cz