Krkonošský veletrh Trutnov – zábava, inspirace

Krkonošský veletrh 2016 v Trutnově pobaví, inspiruje.

Krkonošský veletrh se koná v pátek 29. dubna od 9 do 18 hodin a v sobotu 30. dubna od 9 do 17 hodin ve Společenském centru Uffo v Trutnově. Veletrh nese výstižný podtitul “Stavíme, bydlíme” se zaměřením na Stavbu – Bydlení – Zahradu – Hobby. Veletrh se koná ve spolupráci s Městem Trutnov a Krajskou hospodářskou komorou Hradce Králové a společnosti Omnis. Díky spolupráci bude veletrh obohacen i o účast polských firem.

Krkonošský veletrh se za posledních 7 let vyprofiloval do akce rodinného typu. Dospělí zde najdou inspiraci pro stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci svého stávajícího domu či bytu. Pro děti je připravena zábava, ale i poučení. Jak na veletrhu zabavíme děti, aby se rodiče mohli v klidu věnovat prohlídce více než padesáti expozic a diskuzi s vystavujícími firmami?

Stavíme Bydlíme Krkonošský veletrh 2016 - králíci (Deník.cz krkonose-veletrh0515-06_galerie-980)

foto Deník.cz 2015

Po loňské velmi úspěšné premiéře výstavy živých zvířat Českého svazu chovatelů na Krkonošském veletrhu bude připravena vedle Uffa „zvířecí farma“ na dvojnásobně větší ploše. Uvidíte desítky barevných plemen výstavních králíků, holubů, hus, krocanů, kachen, perliček, slepic, kohoutů a dalšího domácího zvířectva. Chovatelé zodpoví zvídavé otázky dětí a dospělým doporučí nejlepší způsob chovu. V sobotu se děti zabaví i pozorováním „závodů“ cvičených králíků ve velmi zajímavé sportovní disciplíně – králičím hopu. Pro děti bude k dispozici obří skákací hrad, drobné organizované soutěže a malování na obličej. Vše bude doprovázeno živým hudebním vystoupením kapely Vosa Band. Dospělí i děti si mohou vyzkoušet jízdu na elektrokolech, která budou s odborným výkladem připravena k zapůjčení před vstupem do Uffa.

Stavíme Bydlíme Krkonošský veletrh 2016 (Deník.cz krkonose-veletrh0515-28_galerie-980)

foto Deník.cz 2015

Jaké novinky budou připraveny pro dospělé návštěvníky? V pátek 29.4.2016 od 15 hodin bude velmi zajímavá a užitečná přednáška na téma „Nová zelená úsporám“. Zástupce SFŽP (Státního fondu životního prostředí ČR) představí nový program Ministerstva životního prostředí a zodpoví dotazy majitelům rodinných domů, kteří chtějí žádat o finanční podporu na zateplení pláště domu, výměnu oken a dveří nebo výměnu starého kotle za nový efektivní a vysoce ekologický kotel. Právě na této přednášce zakončené diskuzí se dozvíte vše, na co jste se k programu „Nová zelená úsporám“ chtěli zeptat.

Také čtěte  Získejte za svou nemovitost maximum

Stavíme Bydlíme Krkonošský veletrh 2016 (Deník.cz krkonose-veletrh0515-25_galerie-980)

foto Deník.cz 2015

Hledáte inspiraci do interiéru? Na veletrhu ji určitě najdete. Zastoupeni budou výrobci nábytku, kuchyní, koupelen, interiérových dveří, kování a klik. Můžete si koupit obrazy, drobné dekorace. Zdraví podpoříte přírodními bylinnými přípravky nebo koupelovými solemi. Vyberete si ale i z nabídky knih nebo sportovních košil.

Stavíme Bydlíme Krkonošský veletrh 2016 interiér

foto Omnis 2015

Uvažujete o rekonstrukci nebo stavbě nového domu? Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí bude, jaký druh vytápění zvolit. Na veletrhu se můžete poradit s výrobci tepelných čerpadel, solárních jednotek, ale i kotlů. Vyberete si správný způsob tepelné izolace, ale i stavební hmoty a prvky včetně přípravných prací pro stavbu. Nabídka hliníkových plotů, bran a branek bude také zajímavá. A protože k domu neodmyslitelně patří krásně posečený trávník, vyberete si z nepřeberného počtu zahradních sekaček.

Přijďte, pobavte se, inspirujte se, rozšiřte si svůj přehled o stavebnictví a vyhrajte. Na Krkonošském veletrhu vyplňte losovací kupón a můžete vyhrát soudek piva, předplatné Deníku nebo zlatou cihličku!

Stavíme Bydlíme Krkonošský veletrh logo